Kategorie D10C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  0.90 km, převýšení     0 m,  6 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2073421 Pospíšilová Stella STE 0551 C 1 = 12:01:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 2 = 12:02:00 53853 Batani Valeria TZL 0550 C 3 = 12:03:00 52706 Mališková Kristýna LCE 0552 C 4 = 12:04:00 53354 Batani Valentina TZL 0551 C 5 = 12:05:00 2080967 Zatloukalová Julie STE 0650 C 6 = 12:06:00 53831 Matochová Adélka TZL 0552 C 7 = 12:07:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 8 = 12:08:00 53652 Stryková Karolína KSU 0656 C 9 = 12:09:00 2045208 Matečná Sofie JPV 0567 C 10 = 12:10:00 2049511 Pišová Adéla LCE 0551 C 11 = 12:11:00 2078581 Hrubá Klára JPV 0579 C 12 = 12:12:00 2035719 Neumannová Kristýna STE 0550 C 13 = 12:13:00

Kategorie D12C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení     4 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2069080 Čásková Adéla UOL 0351 C 0 = 12:00:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 B 1 = 12:01:00 446430 Knyplová Tereza KSU 0464 C 2 = 12:02:00 2075639 Zichová Amálie LCE 0451 C 3 = 12:03:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 4 = 12:04:00 1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 C 5 = 12:05:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 6 = 12:06:00 8714 Kotůlková Renáta AOP 0451 C 7 = 12:07:00 426381 Panovcová Anita OTK 0351 B 8 = 12:08:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 9 = 12:09:00 436422 Švidrnochová Eliška HAV 0451 C 10 = 12:10:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 11 = 12:11:00 253366 Chromá Karolína LCE 0353 B 12 = 12:12:00 446409 Hegedüšová Viktorie KSU 0353 C 13 = 12:13:00 53866 Mudráková Eliška LCE 0352 B 14 = 12:14:00 2058487 Tesařová Tereza KSU 0393 B 15 = 12:15:00 8597 Mrkvičková Ema TZL 0451 C 16 = 12:16:00 446447 Heclová Marie KSU 0454 C 17 = 12:17:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 18 = 12:18:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 C 19 = 12:19:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 21 = 12:21:00 ......................... VAK C 22 = 12:22:00 ......................... VAK C 23 = 12:23:00 ......................... VAK C 24 = 12:24:00

Kategorie D14C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení     8 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7203461 Skoupá Vendula STE 0152 B 24 = 12:24:00 8591 Kočová Halina TZL 0255 B 25 = 12:25:00 7200326 Sanna Karin DKP 0250 B 26 = 12:26:00 8594 Matušová Monika TZL 0258 C 27 = 12:27:00 2042545 Šafková Sofie KAM 0153 B 28 = 12:28:00 52682 Bednaříková Sára LCE 0252 B 29 = 12:29:00 2080968 Vysloužilová Tereza STE 0254 C 30 = 12:30:00 443091 Kalousková Marie DKP 0151 B 31 = 12:31:00 2008504 Klabouchová Veronika 42S 0151 C 32 = 12:32:00 338218 Dorota Šmelíková VBA 0251 C 33 = 12:33:00 8593 Šuráňová Pavlína TZL 0257 C 34 = 12:34:00 2053557 Krčková Helena AOP 0251 C 35 = 12:35:00 51416 Štráchalová Diana KRE 0150 C 36 = 12:36:00 1333269 Jeřábková Nina BOR 0151 B 37 = 12:37:00 416074 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 38 = 12:38:00 442849 Pospíšilová Helena STE 0253 C 39 = 12:39:00 8582 Tichá Julie TZL 0252 B 40 = 12:40:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 B 41 = 12:41:00 7201818 Golová Tereza VIC 0162 B 42 = 12:42:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 B 43 = 12:43:00 51298 Dufková Renata LCE 0253 C 44 = 12:44:00 8584 Tichá Marie TZL 0253 B 45 = 12:45:00 2035722 Marková Ema STE 0252 B 46 = 12:46:00 1400427 Pišová Barbora LCE 0251 B 47 = 12:47:00 ......................... VAK C 48 = 12:48:00 ......................... VAK C 49 = 12:49:00 ......................... VAK C 50 = 12:50:00

Kategorie D16

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    12 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
451 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 B 61 = 13:01:00 452 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 62 = 13:02:00 453 232425 Aschermannová Karolína KAM 0051 A 63 = 13:03:00 454 897364 Peterová Jana LPU 0057 A 64 = 13:04:00 455 8605 Tichá Veronika TZL 9951 B 65 = 13:05:00 456 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 66 = 13:06:00 457 2056262 Opálková Martina BBM 0050 B 67 = 13:07:00 458 2025352 Rückerová Šárka HOR 0050 A 68 = 13:08:00 459 2045171 Hrabošová Magdalena ASU 0099 A 69 = 13:09:00 460 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 C 70 = 13:10:00 461 1204999 Janoušková Lucie BOR 9954 A 71 = 13:11:00 462 7203324 Nechanická Klára OSN 0050 A 72 = 13:12:00 463 7201776 Kalenská Dominika STH 9958 A 73 = 13:13:00 464 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 74 = 13:14:00 465 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 75 = 13:15:00 466 2059737 Kochová Anna SJC 0153 A 76 = 13:16:00 467 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 77 = 13:17:00 468 425555 Waňková Martina VRL 9951 A 78 = 13:18:00 469 2045206 Čechová Klára AOP 9951 B 79 = 13:19:00 470 682367 Kubecová Kateřina BOR 9959 A 80 = 13:20:00 471 2075609 Kubíčková Jana PHK 9999 A 81 = 13:21:00 472 7201814 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 B 82 = 13:22:00 473 7205027 Voltrová Alena ROZ 9951 B 83 = 13:23:00 474 1400403 Odehnalová Klára ZBM 9956 A 84 = 13:24:00 475 7202880 Sokolářová Šárka TUR 9999 A 85 = 13:25:00 476 361961 Dědková Teodora TAP 0051 A 86 = 13:26:00 477 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 A 87 = 13:27:00 478 425583 Poláková Lenka SOP 0151 A 88 = 13:28:00 479 428716 Klimešová Šarlota KRE 0051 C 89 = 13:29:00 480 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 90 = 13:30:00 481 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 A 91 = 13:31:00 482 1399951 Šmelíková Tereza LCE 9952 A 92 = 13:32:00 483 2035737 Tokárová Regina NEJ 0151 A 93 = 13:33:00 484 2073747 Kosová Tereza SRK 0151 A 94 = 13:34:00 485 6886 Thořová Markéta TUR 9952 B 95 = 13:35:00 486 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 A 96 = 13:36:00 487 49315 Bruková Magda TRI 0054 A 97 = 13:37:00 488 682075 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 98 = 13:38:00 489 9196 Větříčková Andrea SHK 9951 A 99 = 13:39:00 490 2027245 Filipová Tereza LPU 0050 A 100 = 13:40:00 491 436447 Pavlíková Markéta CHA 0050 A 101 = 13:41:00 492 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 102 = 13:42:00 493 7203458 Kundratová Lucie TZL 0058 A 103 = 13:43:00 494 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 A 104 = 13:44:00 495 7203465 Šklíbová Veronika SRK 0153 A 105 = 13:45:00 496 436964 Kováříková Marie KAM 0050 A 106 = 13:46:00 497 7200901 Nešporová Alžběta TZL 0051 A 107 = 13:47:00

Kategorie D16C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení     8 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9101707 Korpasová Lucie LBM 0151 B 9 = 12:09:00 2085608 Šabršulová Natálie LCE 0054 B 10 = 12:10:00 433088 Müllerová Erika OTK 0050 C 11 = 12:11:00 51418 Nováková Kateřina KRE 0052 C 12 = 12:12:00 320290 Chaloupková Kateřina CHC 0051 B 13 = 12:13:00 ? Auermüllerová Anna ZBM 0060 B 14 = 12:14:00 446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 C 15 = 12:15:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 16 = 12:16:00 416057 Malotová Kamila LCE 0055 B 17 = 12:17:00 2059750 Svobodová Barbora BFM 0151 B 18 = 12:18:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 19 = 12:19:00 2027221 Belicová Lenka 42S 9952 C 20 = 12:20:00 2073711 Slovenčíková Eliška VIC 9959 B 21 = 12:21:00 ......................... VAK C 22 = 12:22:00 ......................... VAK C 23 = 12:23:00

Kategorie D18

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    16 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
351 1407423 Slavíková Silvie PGP 9751 A 70 = 13:10:00 352 7202854 Poláková Kateřina TAP 9854 B 71 = 13:11:00 353 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 A 72 = 13:12:00 354 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A 73 = 13:13:00 355 331328 Hojná Dominika SJH 9852 A 74 = 13:14:00 356 231920 Nejezchlebová Barbora TUR 9755 A 75 = 13:15:00 357 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 76 = 13:16:00 358 2051475 Staňová Karolína BOR 9853 A 77 = 13:17:00 359 2020738 Vlachová Kateřina KON 9898 B 78 = 13:18:00 360 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 79 = 13:19:00 361 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 80 = 13:20:00 362 9101703 Korpasová Tereza LBM 9898 A 81 = 13:21:00 363 361939 Fukalová Hana AOP 9850 A 82 = 13:22:00 364 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 83 = 13:23:00 365 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 84 = 13:24:00 366 2032161 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 85 = 13:25:00 367 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 86 = 13:26:00 368 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 A 87 = 13:27:00 369 886274 Zimmerová Kateřina KAM 9850 B 88 = 13:28:00 370 2073746 Tesařová Jana TRI 9751 A 89 = 13:29:00 371 2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 90 = 13:30:00 372 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 91 = 13:31:00 373 442851 Šimůnková Gabriela TAP 9755 A 92 = 13:32:00 374 1007533 Odehnalová Tereza ZBM 9757 A 93 = 13:33:00 375 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 94 = 13:34:00 376 1403419 Linková Alena TUR 9751 A 95 = 13:35:00 377 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 96 = 13:36:00 378 436954 Kavánková Iva TZL 9753 A 97 = 13:37:00 379 2070818 Jansová Doubravka LPU 9750 A 98 = 13:38:00 380 207804 Kavalírová Julie PHK 9753 A 99 = 13:39:00 381 7200344 Kovářová Lenka LTP 9750 A 100 = 13:40:00 382 7202891 Veljačiková Hana PGP 9756 A 101 = 13:41:00 383 336765 Vacková Anna SJI 9854 A 102 = 13:42:00 384 9101106 Vyhnálková Barbora RIC 9850 A 103 = 13:43:00 385 2058511 Čechová Tereza SJI 9852 A 104 = 13:44:00 386 420436 Červená Adéla SHK 9755 A 105 = 13:45:00 387 331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 B 106 = 13:46:00 388 2056306 Fürstová Anna LLI 9854 A 107 = 13:47:00 389 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 108 = 13:48:00 390 1403414 Roškotová Lucie TUR 9753 A 109 = 13:49:00 391 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 A 110 = 13:50:00 392 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 111 = 13:51:00 393 9988889 Grycová Veronika TBM 9859 A 112 = 13:52:00 394 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 113 = 13:53:00 395 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 114 = 13:54:00 396 7770033 Parkanová Veronika SJH 9751 A 115 = 13:55:00 397 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 A 116 = 13:56:00

Kategorie D18C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení     8 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2035166 Hlinovská Johana VPM 9751 B 4 = 12:04:00 2082928 Zentrichová Daniela LCE 9761 B 5 = 12:05:00 331791 Tomečková Lenka HLV 9750 C 6 = 12:06:00 515001 Hájková Eliška KAM 9851 B 7 = 12:07:00 416567 Šelingová Martina VZA 0060 C 8 = 12:08:00 1441628 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 9 = 12:09:00 438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 10 = 12:10:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 11 = 12:11:00 2053582 Habigerová Jana KSU 9888 C 12 = 12:12:00 ......................... VAK C 13 = 12:13:00 ......................... VAK C 14 = 12:14:00

Kategorie D20

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    16 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
251 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 61 = 13:01:00 252 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 E 62 = 13:02:00 253 434574 Chládková Simona LPU 9658 A 63 = 13:03:00 254 53828 Končáková Klára LCE 9555 A 64 = 13:04:00 255 7200333 Procházková Marie KAM 9554 A 65 = 13:05:00 256 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 66 = 13:06:00 257 2020743 Vlachová Eliška KON 9572 B 67 = 13:07:00 258 7200367 Hiršová Gabriela ZBM 9651 A 68 = 13:08:00 259 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 E 69 = 13:09:00 260 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A 70 = 13:10:00 261 2075663 Galatíková Lucie ZBM 9550 B 71 = 13:11:00 262 981804 Vališová Martina OSN 9696 A 72 = 13:12:00 263 7200361 Štičková Anna LLI 9651 A 73 = 13:13:00 264 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 A 74 = 13:14:00 265 1398998 Hančová Petra LPU 9659 A 75 = 13:15:00 266 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 A 76 = 13:16:00 267 995893 Svobodová Lenka PHK 9551 R 77 = 13:17:00 268 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 A 78 = 13:18:00 269 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 R 79 = 13:19:00 270 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 80 = 13:20:00

Kategorie D21

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    28 m, 19 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
101 2020750 Poloprutská Markéta TUR 9252 C 62 = 13:02:00 102 920656 Labašová Katarína ASU 8351 E 63 = 13:03:00 103 9201068 Tesařová Markéta ZBM 9456 E 64 = 13:04:00 104 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 65 = 13:05:00 105 2051359 Macinská Jana AOP 8666 R 66 = 13:06:00 106 7200131 Křivancová Zdeňka LBE 9450 C 67 = 13:07:00 107 887904 Kosová Denisa PHK 9150 E 68 = 13:08:00 108 920677 Tichovská Martina PGP 8658 E 69 = 13:09:00 109 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 C 70 = 13:10:00 110 995832 Matějů Martina PGP 8556 E 71 = 13:11:00 111 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 E 72 = 13:12:00 112 51568 Košárková Iva AOP 8152 R 73 = 13:13:00 113 887927 Horová Pavla LPU 9457 E 74 = 13:14:00 114 7434894 Burdová Adéla BOR 9161 C 75 = 13:15:00 115 887612 Svobodná Šárka DKP 8850 R 76 = 13:16:00 116 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 77 = 13:17:00 117 1700076 Čepová Daniela PHK 8951 R 78 = 13:18:00 118 9005227 Šimková Johanka ZBM 9350 R 79 = 13:19:00 119 515442 Müllerová Věra VAM 9051 R 80 = 13:20:00 120 7203326 Plochová Dominika DKP 8651 R 81 = 13:21:00 121 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 82 = 13:22:00 122 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 83 = 13:23:00 123 1633330 Hiklová Natalia ZBM 8350 R 84 = 13:24:00 124 7875600 Dlouhá Marie DKP 8756 R 85 = 13:25:00 125 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 86 = 13:26:00 126 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 R 87 = 13:27:00 127 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 88 = 13:28:00 128 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 89 = 13:29:00 129 500266 Šafka Brožková Dana SJC 8156 E 90 = 13:30:00 130 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 91 = 13:31:00 131 515102 Šístková Iveta LPU 8654 E 92 = 13:32:00 132 1007544 Poklopová Lenka ZBM 8950 E 93 = 13:33:00 133 515413 Horčičková Vendula LCE 9353 E 94 = 13:34:00 134 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 95 = 13:35:00

Kategorie D21A

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    26 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 148 = 14:28:00 2075697 Mullis Kateřina PGP 7756 C 149 = 14:29:00 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 C 150 = 14:30:00 9549 Pěluchová Daniela CHC 8851 C 151 = 14:31:00 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 C 152 = 14:32:00 2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 153 = 14:33:00 361921 Čermáková Magdalena LCE 9155 C 154 = 14:34:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 155 = 14:35:00 7200319 Mesiarkinová Kamila MBM 8282 C 156 = 14:36:00 410783 Lebedinská Romana LPU 8257 C 157 = 14:37:00 1470167 Vlachová Tereza AOV 8750 C 158 = 14:38:00 7200338 Kožinová Anna PGP 9350 C 159 = 14:39:00 889305 Jirčáková Martina LCE 8951 C 160 = 14:40:00 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 C 161 = 14:41:00 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 C 162 = 14:42:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 163 = 14:43:00 7202878 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 164 = 14:44:00 515074 Tesařová Marcela AOP 9450 R 165 = 14:45:00 2073750 Kosová Štěpánka LPU 9460 R 166 = 14:46:00 515140 Petrželová Tereza LTU 8950 C 167 = 14:47:00 896973 Mrštíková Květa LPU 8753 C 168 = 14:48:00 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 169 = 14:49:00 52039 Adamová Eva ZBM 8772 C 170 = 14:50:00 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 171 = 14:51:00 7203330 Staňková Lucie ASU 8756 C 172 = 14:52:00 1602628 Folbrechtová Šárka BOR 9051 C 173 = 14:53:00 7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 C 174 = 14:54:00 301286 Pekárková Monika RBK 9252 C 175 = 14:55:00

Kategorie D21C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    12 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 13 = 12:13:00 232338 Hudečková Petra OOP 8252 C 14 = 12:14:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 15 = 12:15:00 301640 Koderičová Tereza PHK 9666 B 16 = 12:16:00 7200368 Svobodová Radka AOP 9452 C 17 = 12:17:00 9416043 Krejčíková Marie TZL 9252 C 18 = 12:18:00 8621 Poštulková Andrea VZA 9361 C 19 = 12:19:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 B 20 = 12:20:00 887153 Spitzerová Petra KVS 8350 C 21 = 12:21:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 C 22 = 12:22:00 2011852 Pavlová Petra CHC 8552 C 23 = 12:23:00 ? Weissová Zuzana ROV 8751 C 24 = 12:24:00 ......................... VAK C 25 = 12:25:00 ......................... VAK C 26 = 12:26:00 ......................... VAK C 27 = 12:27:00

Kategorie D35

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    20 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 131 = 14:11:00 2085577 Chmelářová Radka JPV 7650 C 132 = 14:12:00 7500077 Pachnerová Dominika CHA 7750 C 133 = 14:13:00 52223 Pekárková Eva TZL 7653 C 134 = 14:14:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 135 = 14:15:00 410731 Vlachová Dita SBR 7750 C 136 = 14:16:00 995812 Vildmonová Pavla PGP 7454 C 137 = 14:17:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 138 = 14:18:00 8441 Kameníková Kateřina BOR 7758 C 139 = 14:19:00 2060211 Švidrnochová Hana HAV 7751 C 140 = 14:20:00 9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 141 = 14:21:00 889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 142 = 14:22:00 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 143 = 14:23:00

Kategorie D35C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    16 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
352319 Siatková Silvie ZLH 7451 C 22 = 12:22:00 2067330 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 23 = 12:23:00 2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 24 = 12:24:00 2025346 Vavříková Iveta MOV 7450 C 25 = 12:25:00 52480 Urbanová Edita STE 7454 C 26 = 12:26:00 446436 Stryková Vlasta KSU 7667 C 27 = 12:27:00 53802 Chromčáková Jitka JZL 7850 C 28 = 12:28:00 2058462 Tomanková Martina KSU 7552 C 29 = 12:29:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 30 = 12:30:00 443087 Heclová Jana KSU 7550 C 31 = 12:31:00 341893 Salichová Gabina OOP 7650 C 32 = 12:32:00 2067339 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 33 = 12:33:00 ......................... VAK C 34 = 12:34:00

Kategorie D40

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    20 m, 17 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 175 = 14:55:00 416139 Vřešťálová Lucie TUR 7450 C 176 = 14:56:00 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 177 = 14:57:00 2080963 Marková Eva STE 7550 C 178 = 14:58:00 8431 Janoušková Iveta BOR 7457 C 179 = 14:59:00 230679 Grycová Petra TBM 7467 C 180 = 15:00:00 1470169 Janovská Petra PGP 7355 C 181 = 15:01:00 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 182 = 15:02:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 183 = 15:03:00 9501 Filipová Ivana SRK 7373 C 184 = 15:04:00 2011857 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 185 = 15:05:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 186 = 15:06:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 187 = 15:07:00 980374 Valíková Petra AOP 7351 C 188 = 15:08:00 7204971 Chupeková Silvia VZA 7261 C 189 = 15:09:00 53317 Batani Hana TZL 7351 C 190 = 15:10:00 51975 Nechanická Daniela OSN 7557 C 191 = 15:11:00

Kategorie D45

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    16 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 160 = 14:40:00 307356 Šmelíková Barbora VBA 6952 C 161 = 14:41:00 339558 Žandová Hana CTB 7052 C 162 = 14:42:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 163 = 14:43:00 416220 Miturová Radka MLA 6552 C 164 = 14:44:00 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 165 = 14:45:00 7201756 Hiršová Marcela VBM 7079 C 166 = 14:46:00 920695 Barcíková Renáta AOP 6753 C 167 = 14:47:00 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 168 = 14:48:00 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 169 = 14:49:00 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 170 = 14:50:00 443075 Sieglová Dagmar MFP 7050 C 171 = 14:51:00 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 172 = 14:52:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 173 = 14:53:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 174 = 14:54:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 175 = 14:55:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 176 = 14:56:00 8630 Poštulková Zuzana VZA 7062 C 177 = 14:57:00 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 178 = 14:58:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 179 = 14:59:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 180 = 15:00:00 438611 Kosová Michaela SRK 6752 C 181 = 15:01:00 224882 Kaplanová Iva LPU 6859 C 182 = 15:02:00

Kategorie D45C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    12 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 3 = 12:03:00 2027220 Klabouchová Andrea 42S 7052 C 4 = 12:04:00 416058 Pišová Hana LCE 7053 C 5 = 12:05:00 53688 Lukůvková Lenka KVS 6850 C 6 = 12:06:00 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 7 = 12:07:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 8 = 12:08:00 361929 Novotná Jitka ZLH 7050 C 9 = 12:09:00 2075676 Štorková Simona JPV 6556 C 10 = 12:10:00 ......................... VAK C 11 = 12:11:00 ......................... VAK C 12 = 12:12:00

Kategorie D50

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    14 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 154 = 14:34:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 155 = 14:35:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 156 = 14:36:00 7200270 Denysenko Tamara 38S 6150 C 157 = 14:37:00 51218 Petrová Věra VLI 6251 C 158 = 14:38:00 438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 159 = 14:39:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 160 = 14:40:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 161 = 14:41:00 428220 Zimmerová Lenka ZVO 6451 C 162 = 14:42:00 9310 Čermáková Renata LPU 6553 C 163 = 14:43:00 416155 Jelínková Jana TZL 6556 C 164 = 14:44:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 165 = 14:45:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 166 = 14:46:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 167 = 14:47:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 168 = 14:48:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 169 = 14:49:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 170 = 14:50:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 171 = 14:51:00

Kategorie D55

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    10 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 130 = 14:10:00 886279 Janotová Dobra TBM 5662 C 131 = 14:11:00 9484 Bártová Eva SRK 5551 C 132 = 14:12:00 1406132 Králová Zdenka SSU 6091 C 133 = 14:13:00 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 134 = 14:14:00 2059758 Janošíková Jaroslava UOL 5858 C 135 = 14:15:00 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 136 = 14:16:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 137 = 14:17:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 138 = 14:18:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 139 = 14:19:00

Kategorie D55C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení     6 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00

Kategorie D60

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    10 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 130 = 14:10:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 131 = 14:11:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 132 = 14:12:00 2025351 Omová Jana TUR 5150 C 133 = 14:13:00 7884 Opavová Stanislava MLA 5451 C 134 = 14:14:00 52361 Eremiášová Jana TBM 5451 C 135 = 14:15:00 303959 Tvrdková Eva TUR 5151 C 136 = 14:16:00 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 137 = 14:17:00

Kategorie D65

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení     8 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 157 = 14:37:00 52763 Novotná Ludmila ZLH 4850 C 158 = 14:38:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 159 = 14:39:00 2023804 Křížová Zdenka PZR 5051 C 160 = 14:40:00 9247 Kubíková Květa LPU 4752 C 161 = 14:41:00 52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 162 = 14:42:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 163 = 14:43:00

Kategorie DH10N

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  0.90 km, převýšení     0 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
253362 Michálková Sabina LCE 0851 C 0 = 12:00:00 ? Vlach Timik SBR 0501 C 1 = 12:01:00 232358 Salich Jonáš OOP 0500 C 2 = 12:02:00 ? Pernička Václav TZL 0602 C 3 = 12:03:00 2080938 Škodová Štěpánka LCE 0852 C 4 = 12:04:00 410105 Kotůlková Martina AOP 0650 C 5 = 12:05:00 331031 Hrbáčková Michaela LCE 0751 C 6 = 12:06:00 218974 Kundrata Vít JZL 0700 C 7 = 12:07:00 2067352 Plšková Barbora TZL 0553 C 8 = 12:08:00 2075691 Skýba Jakub Jan LCE 0701 C 9 = 12:09:00 ......................... VAK C 10 = 12:10:00 ......................... VAK C 11 = 12:11:00

Kategorie H10C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  0.90 km, převýšení     0 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2075670 Štorek Jan JPV 0505 C 27 = 12:27:00 53565 Kroul Jiří KSU 0505 C 28 = 12:28:00 2070838 Krček Jan AOP 0500 C 29 = 12:29:00 442590 Daniel Šmelík VBA 0701 C 30 = 12:30:00 7941 Jíra Filip ROZ 0500 C 31 = 12:31:00 428271 Bjolek Jan BFM 0601 C 32 = 12:32:00 2073734 Opravil Vojtěch KSU 0515 C 33 = 12:33:00 425578 Sláma Šimon LCE 0502 C 34 = 12:34:00 8601 Strakoš Ondřej TZL 0601 C 35 = 12:35:00 2053552 Odehnal Tomáš ADA 0500 C 36 = 12:36:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 37 = 12:37:00 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 C 38 = 12:38:00 53670 Ondráček Viktor KSU 0600 C 39 = 12:39:00 1403051 Vřešťál Antonín TUR 0604 C 40 = 12:40:00 49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 41 = 12:41:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 42 = 12:42:00 421860 Petřivalský Arnau OOL 0501 C 43 = 12:43:00 ......................... VAK C 44 = 12:44:00 ......................... VAK C 45 = 12:45:00 ......................... VAK C 46 = 12:46:00

Kategorie H12C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení     4 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
442865 Patterman Prokop KSU 0333 C 24 = 12:24:00 2035728 Janků Martin STE 0404 C 25 = 12:25:00 2081359 Valík Adam AOP 0301 B 26 = 12:26:00 8595 Šemnický Jakub TZL 0400 C 27 = 12:27:00 7864 Rohlík Zbyněk KVS 0301 C 28 = 12:28:00 2070833 Novosad Pavel TZL 0404 B 29 = 12:29:00 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 30 = 12:30:00 446419 Polášek Vít KSU 0402 C 31 = 12:31:00 2027236 Cupal Petr STE 0300 C 32 = 12:32:00 443090 Janas Adam PGP 0404 C 33 = 12:33:00 888648 Gryc Ondřej TBM 0406 C 34 = 12:34:00 2061810 Černoch Martin PLU 0500 C 35 = 12:35:00 8596 Eichler Vít TZL 0401 C 36 = 12:36:00 428272 Bjolek Michal BFM 0305 C 37 = 12:37:00 ? Vodák Tadeáš TZL 0440 C 38 = 12:38:00 410174 Čech Vít AOP 0302 B 39 = 12:39:00 51517 Černín Adam SVS 0401 C 40 = 12:40:00 2049608 Rajnoha Tomáš UBM 0303 C 41 = 12:41:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 B 42 = 12:42:00 446448 Pavelka Ondřej KSU 0404 C 43 = 12:43:00 ? Štěrbák Josef ZBM 0409 C 44 = 12:44:00 2067351 Plšek Matěj TZL 0303 C 45 = 12:45:00 2053547 Stryk Štěpán KSU 0306 B 46 = 12:46:00 52700 Humeník David LCE 0402 C 47 = 12:47:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 B 48 = 12:48:00 ......................... VAK C 49 = 12:49:00 ......................... VAK C 50 = 12:50:00

Kategorie H14C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení     8 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2075675 Štorek David JPV 0202 C 19 = 12:19:00 218977 Chovanec Václav TZL 0201 B 20 = 12:20:00 51301 Václavík Radek LCE 0202 B 21 = 12:21:00 2069081 Dostál František UOL 0201 C 22 = 12:22:00 53649 Babišta Antonín KSU 0111 C 23 = 12:23:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 B 24 = 12:24:00 51528 Grebík Radim KVS 0100 C 25 = 12:25:00 8583 Janda Přemysl TZL 0103 C 26 = 12:26:00 2027241 Neumann David STE 0101 B 27 = 12:27:00 436930 Blank Noah SKM 0201 B 28 = 12:28:00 421859 Petřivalský Bernat OOL 0203 C 29 = 12:29:00 8581 Bartík Filip TZL 0202 B 30 = 12:30:00 2085648 Kostka Jiří AOP 0201 B 31 = 12:31:00 2060249 Janas Petr PGP 0200 B 32 = 12:32:00 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 33 = 12:33:00 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 B 34 = 12:34:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 35 = 12:35:00 ? Volko Michal VIC 0204 C 36 = 12:36:00 2027218 Světnický František STE 0204 B 37 = 12:37:00 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 B 38 = 12:38:00 53384 Koňařík Vít SVS 0200 B 39 = 12:39:00 2056308 Šafář Martin KSU 0105 B 40 = 12:40:00 52746 Holusek Jiří JPV 0123 C 41 = 12:41:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 42 = 12:42:00 53123 Smolka Roman VIC 0102 C 43 = 12:43:00 2060295 Poštulka Lukáš STE 0104 C 44 = 12:44:00 51516 Černín Lukáš SVS 0201 C 45 = 12:45:00 2049539 Janík Patrik LCE 0101 B 46 = 12:46:00 2058486 Hecl František KSU 0201 B 47 = 12:47:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 B 48 = 12:48:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 49 = 12:49:00 ......................... VAK C 50 = 12:50:00

Kategorie H16

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    16 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
400 2032617 Dekrét Jakub ZBM 9907 A 69 = 13:09:00 401 2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 A 70 = 13:10:00 402 7202872 Roudný Martin LPU 0002 A 71 = 13:11:00 403 410331 Říčný Vojta ZBM 9903 A 72 = 13:12:00 404 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 A 73 = 13:13:00 405 2049609 Rajnoha David UBM 0003 B 74 = 13:14:00 406 2069090 Kašpar Petr JPV 9915 A 75 = 13:15:00 407 2059744 Láznička Václav TZL 9901 A 76 = 13:16:00 408 682370 Horčička Vít UOL 9919 A 77 = 13:17:00 409 2081383 Turza Tomáš LCE 9912 B 78 = 13:18:00 410 920657 Skalický Johan KUO 9901 B 79 = 13:19:00 411 2070827 Fencl Jonáš LPU 9902 A 80 = 13:20:00 412 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 B 81 = 13:21:00 413 2032380 Rusin Jan LPU 0008 A 82 = 13:22:00 414 7202852 Mareš Vít BOR 0000 A 83 = 13:23:00 415 2032171 Bořánek Michal STE 0007 A 84 = 13:24:00 416 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 A 85 = 13:25:00 417 2067250 Ullrich Jakub BOR 9900 A 86 = 13:26:00 418 2011790 Volák Ondřej LPU 0010 A 87 = 13:27:00 419 7200370 Chupek Jakub JPV 9911 A 88 = 13:28:00 420 7202866 Kavalír Jáchym PHK 9901 A 89 = 13:29:00 421 7201825 Vopařil Jan LCE 9911 A 90 = 13:30:00 422 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 91 = 13:31:00 423 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 92 = 13:32:00 424 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 B 93 = 13:33:00 425 9903301 Šebek Petr DKP 9903 B 94 = 13:34:00 426 2060400 Hašek Jan VPM 0001 A 95 = 13:35:00 427 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 A 96 = 13:36:00 428 2082929 Zentrich Dušan LCE 0012 A 97 = 13:37:00 429 887936 Pavlovec Dan BOR 0001 A 98 = 13:38:00 430 7202871 Jirka Mikuláš STE 0000 A 99 = 13:39:00 431 2075680 Čech Petr SJI 0001 A 100 = 13:40:00 432 2075666 Buk Petr ROU 0001 A 101 = 13:41:00 433 2025201 Bušík David KTA 0002 B 102 = 13:42:00 434 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 103 = 13:43:00 435 2056281 Matoušek Matěj KSU 0005 A 104 = 13:44:00 436 887632 Janovský Tomáš PGP 0101 A 105 = 13:45:00 437 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 106 = 13:46:00 438 7203464 Podmolík Jonáš TZL 0001 A 107 = 13:47:00 439 2025366 Křivda Tomáš CHC 9901 A 108 = 13:48:00 440 2059757 Hlaváč Ondřej TBM 9901 A 109 = 13:49:00 441 2056268 Kroul Josef KSU 0044 A 110 = 13:50:00 442 2053518 Synek Antonín DOK 0001 B 111 = 13:51:00 443 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 A 112 = 13:52:00 444 1403413 Šafka Sebastian KAM 0101 A 113 = 13:53:00

Kategorie H16C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    10 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301297 Kaděra Vojta HAV 0000 C 29 = 12:29:00 405954 Tichý Radomír SHK 0000 B 30 = 12:30:00 428256 Siatka Václav ZLH 0000 C 31 = 12:31:00 9200992 Malý Vojtěch VIC 0005 C 32 = 12:32:00 336728 Staněk Ondra HAV 0002 C 33 = 12:33:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 B 34 = 12:34:00 2054641 Král Jan ZBM 9904 B 35 = 12:35:00 2067336 Grulich Ondřej KSU 0049 B 36 = 12:36:00 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 37 = 12:37:00 2025367 Ondrejka Tomáš 1AS 0001 C 38 = 12:38:00 7201196 Siegl Matyáš PGP 0104 B 39 = 12:39:00 2053585 Bitto Maxim LCE 0003 B 40 = 12:40:00 ? Prachař Matouš UOL 0000 C 41 = 12:41:00 52549 Kaprál Jan SSU 0000 B 42 = 12:42:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 B 43 = 12:43:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 44 = 12:44:00 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 B 45 = 12:45:00 433087 Müller Tomáš OTK 9901 B 46 = 12:46:00 ......................... VAK C 47 = 12:47:00 ......................... VAK C 48 = 12:48:00

Kategorie H18

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    16 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 67 = 13:07:00 302 2060296 Poštulka Tomáš STE 9700 B 68 = 13:08:00 303 2008508 Sláma Dušan ASU 9843 A 69 = 13:09:00 304 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 A 70 = 13:10:00 305 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 71 = 13:11:00 306 7200377 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 72 = 13:12:00 307 224890 Maňák Michal PHK 9801 A 73 = 13:13:00 308 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 74 = 13:14:00 309 9980911 Vandas Daniel PHK 9805 A 75 = 13:15:00 310 7200544 Kašpar Ludvík BOR 9805 B 76 = 13:16:00 311 2025354 Starý Ondra VRL 9802 A 77 = 13:17:00 312 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 A 78 = 13:18:00 313 9308 Novotný Vojtěch LPU 9702 B 79 = 13:19:00 314 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 A 80 = 13:20:00 315 681889 Bendák Jan PHK 9800 A 81 = 13:21:00 316 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 82 = 13:22:00 317 1394693 Semerád Antonín DKP 9801 A 83 = 13:23:00 318 7200584 Bořil Jan SJI 9700 A 84 = 13:24:00 319 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 85 = 13:25:00 320 9101181 Wolf Filip TUR 9701 A 86 = 13:26:00 321 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 87 = 13:27:00 322 888634 Koštejn Vít DOK 9800 A 88 = 13:28:00 323 2059738 Bartoš Vojtěch PGP 9809 A 89 = 13:29:00 324 7204476 Kanta Martin LPU 9705 A 90 = 13:30:00 325 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 91 = 13:31:00 326 889320 Mikel David TZL 9703 A 92 = 13:32:00 327 9005134 Ježek Ondřej PGP 9706 A 93 = 13:33:00 328 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 B 94 = 13:34:00 329 232493 Hájek Jakub SHK 9802 A 95 = 13:35:00 330 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 96 = 13:36:00 331 2067347 Zieba Jakub NEJ 9800 B 97 = 13:37:00 332 2025335 Šiška Petr TZL 9801 A 98 = 13:38:00 333 2080959 Werner Michal PGP 9705 A 99 = 13:39:00 334 51846 Vlášek Jakub TAP 9702 B 100 = 13:40:00 335 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 A 101 = 13:41:00 336 682332 Birnbaum Adam BOR 9802 A 102 = 13:42:00 337 7200599 Frýba Dominik SJI 9702 A 103 = 13:43:00 338 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 104 = 13:44:00 339 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 105 = 13:45:00 340 515500 Novák Pavel AOV 9801 C 106 = 13:46:00 341 7203466 Podmolík Josef TZL 9701 A 107 = 13:47:00 342 1007539 Kočí Josef JPV 9824 A 108 = 13:48:00 343 1400436 Pek Daniel SHK 9803 A 109 = 13:49:00 344 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 A 110 = 13:50:00

Kategorie H18C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    10 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9814 Pokorný David SRK 9701 C 0 = 12:00:00 9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 B 1 = 12:01:00 2067332 Knypl Jaroslav KSU 9707 C 2 = 12:02:00 ? Chaloupka Josef UOL 9801 C 3 = 12:03:00 331687 Tomeček Tomáš HLV 9800 C 4 = 12:04:00 7202855 Novák Aleš PGP 9808 B 5 = 12:05:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 B 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00 ......................... VAK C 8 = 12:08:00

Kategorie H20

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    16 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
201 433099 Mikula Jan SSU 9609 A 65 = 13:05:00 202 9996 Štál Jan SJC 9601 A 66 = 13:06:00 203 9001001 Horák Patrik TUR 9502 R 67 = 13:07:00 204 980371 Záděra Pavel BBM 9500 R 68 = 13:08:00 205 9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 R 69 = 13:09:00 206 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 A 70 = 13:10:00 207 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 R 71 = 13:11:00 208 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 72 = 13:12:00 209 ? Štolc Ondřej KSU 9600 C 73 = 13:13:00 210 2025344 Křivda Martin CHC 9501 R 74 = 13:14:00 211 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 A 75 = 13:15:00 212 1602634 Waněk Adam LPU 9505 R 76 = 13:16:00 213 7200365 Sklenář Martin AOP 9501 A 77 = 13:17:00 214 8727 Svoboda František SOP 9601 B 78 = 13:18:00 215 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 79 = 13:19:00 216 682340 Šmelík Martin ASU 9644 R 80 = 13:20:00 217 502088 Landovský Jakub PGP 9601 A 81 = 13:21:00 218 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 A 82 = 13:22:00 219 2067391 Matuš Vojtěch VRB 9606 A 83 = 13:23:00 220 53141 Hledík Jakub CHT 9501 C 84 = 13:24:00 221 887163 Štancl Daniel KUO 9501 C 85 = 13:25:00 222 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 86 = 13:26:00 223 1400447 Jurica Jan LPU 9611 A 87 = 13:27:00 224 9988866 Chmelař Martin ASU 9505 A 88 = 13:28:00 225 7003006 Fürst Matouš LLI 9603 A 89 = 13:29:00 226 7003044 Čech Jan SJI 9601 A 90 = 13:30:00 227 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 91 = 13:31:00 228 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 R 92 = 13:32:00 229 7667667 Burda Matěj BOR 9608 A 93 = 13:33:00 230 7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 A 94 = 13:34:00 231 2053542 Zlámal David SJC 9603 A 95 = 13:35:00 232 887928 Deml Tomáš LPU 9502 A 96 = 13:36:00 233 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 97 = 13:37:00 234 2008506 Klabouch Martin LPU 9615 B 98 = 13:38:00 235 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 E 99 = 13:39:00 236 7203462 Veselý Jakub PGP 9503 R 100 = 13:40:00

Kategorie H21

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    28 m, 22 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E 90 = 13:30:00 2 771771 Mrázek Jan SJC 8102 E 91 = 13:31:00 3 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 92 = 13:32:00 4 515166 Nožka Radek LPU 9005 R 93 = 13:33:00 5 887157 Hadač Filip AOP 9301 R 94 = 13:34:00 6 515162 Procházka David LPU 9113 E 95 = 13:35:00 7 886264 Horvát Petr ASU 9447 E 96 = 13:36:00 8 995871 Schuster Marek AOP 9303 E 97 = 13:37:00 9 920700 Minář Marek ASU 9444 E 98 = 13:38:00 10 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 99 = 13:39:00 11 682333 Hubáček Michal LCE 9301 R 100 = 13:40:00 12 888891 Bravený Vít ZBM 9102 E 101 = 13:41:00 13 332966 Král Václav SSU 8243 C 102 = 13:42:00 14 515487 Grundmann Jan LPU 9410 E 103 = 13:43:00 15 920683 Semík Ondřej KAM 9401 E 104 = 13:44:00 16 553457 Vavrys Johan LCE 9302 C 105 = 13:45:00 17 2051509 Rusý Tomáš KAM 9301 C 106 = 13:46:00 18 899165 Drahokoupil Aleš CHT 8501 R 107 = 13:47:00 19 9920101 Dutkowski Mikolaj DOB 9200 R 108 = 13:48:00 20 2042543 Sysel Ctibor PGP 8700 R 109 = 13:49:00 21 920663 Melecký Martin AOP 9001 C 110 = 13:50:00 22 533301 Dávidík Marian SJC 7702 E 111 = 13:51:00 23 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 E 112 = 13:52:00 24 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 E 113 = 13:53:00 25 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 R 114 = 13:54:00 26 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 115 = 13:55:00 27 1003623 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 116 = 13:56:00 28 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 117 = 13:57:00 29 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 118 = 13:58:00 30 515402 Petržela Jan PHK 9200 E 119 = 13:59:00 31 995849 Chloupek Adam ZBM 9300 E 120 = 14:00:00

Kategorie H21A

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    26 m, 20 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7201206 Kalina Miroslav EKP 8211 C 130 = 14:10:00 889311 Slezák Zdeněk LCE 8902 C 131 = 14:11:00 7003001 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 132 = 14:12:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 133 = 14:13:00 2051488 Šrubař Michal MBM 8606 C 134 = 14:14:00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 135 = 14:15:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 136 = 14:16:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 137 = 14:17:00 7201200 Janas Petr PGP 7106 C 138 = 14:18:00 9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 139 = 14:19:00 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 140 = 14:20:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 141 = 14:21:00 886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 C 142 = 14:22:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 C 143 = 14:23:00 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 144 = 14:24:00 7202896 Vlach Jiří AOV 7900 C 145 = 14:25:00 887159 Hostaš Petr TUR 9001 C 146 = 14:26:00 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 C 147 = 14:27:00 523000 Pašek František KAM 7600 C 148 = 14:28:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 149 = 14:29:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 150 = 14:30:00 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 C 151 = 14:31:00 52008 Přikryl Petr ZBM 6708 C 152 = 14:32:00 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 153 = 14:33:00 1976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 154 = 14:34:00 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 155 = 14:35:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 156 = 14:36:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 157 = 14:37:00 7200132 Šimon Václav LBE 9100 C 158 = 14:38:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 C 159 = 14:39:00 553440 Müller Martin PHK 8903 C 160 = 14:40:00 51225 Schulhof Jan TUR 8900 C 161 = 14:41:00 553448 Azeb Karim PHK 9110 C 162 = 14:42:00 888608 Janata Martin DKP 8306 R 163 = 14:43:00 52340 Polášek Jan TZL 8601 C 164 = 14:44:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 165 = 14:45:00 410172 Košárek Pavel AOP 7102 C 166 = 14:46:00 2067946 Kondrát Martin PGP 6501 C 167 = 14:47:00 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 168 = 14:48:00 7202874 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 169 = 14:49:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 170 = 14:50:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 171 = 14:51:00 1207407 Nývlt Martin DKP 8200 C 172 = 14:52:00 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 173 = 14:53:00 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 174 = 14:54:00 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 C 175 = 14:55:00 887630 Argaláš Michal TRI 9301 C 176 = 14:56:00 9189 Šabatka Zdeněk PHK 8900 C 177 = 14:57:00 53362 Přibyl Bronislav TZL 8603 C 178 = 14:58:00 515499 Wolf Daniel TUR 9100 R 179 = 14:59:00 887934 Nečas Jiří TZL 9101 R 180 = 15:00:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 181 = 15:01:00 995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 C 182 = 15:02:00 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 C 183 = 15:03:00 2084933 Slováček Tomáš TZL 8002 C 184 = 15:04:00 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 185 = 15:05:00 331549 Záveský Filip LPU 9306 C 186 = 15:06:00 52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 187 = 15:07:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 188 = 15:08:00 886812 Mokrý Stanislav ZBM 9202 C 189 = 15:09:00 1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 190 = 15:10:00 2027239 Skoupý Jan STE 9411 R 191 = 15:11:00 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 192 = 15:12:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 193 = 15:13:00 8931 Krejčík Jiří TZL 8301 C 194 = 15:14:00

Kategorie H21B

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    26 m, 19 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 145 = 14:25:00 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 146 = 14:26:00 920697 Jirčák Ondřej SRK 8805 C 147 = 14:27:00 2045226 Měrka Roman VIC 8308 C 148 = 14:28:00 502259 Volkov Alexander 38S 8000 C 149 = 14:29:00 49462 Palenčar David AOP 9401 C 150 = 14:30:00

Kategorie H21C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    14 m, 18 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232872 Otrusina Jan ABM 9210 C 14 = 12:14:00 1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 B 15 = 12:15:00 52595 Hodač Karel JPV 7927 C 16 = 12:16:00 323522 Hudeček Tomáš OOP 8201 C 17 = 12:17:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 18 = 12:18:00 887162 Skalický Matyáš KUO 9605 B 19 = 12:19:00 ......................... VAK C 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 21 = 12:21:00 ......................... VAK C 22 = 12:22:00 ......................... VAK C 23 = 12:23:00

Kategorie H35

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    24 m, 22 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 155 = 14:35:00 9101117 Slovák Miroslav SHK 7704 C 156 = 14:36:00 1400441 Holas Tomáš AOP 7802 C 157 = 14:37:00 682623 Matějů Luboš PGP 7601 R 158 = 14:38:00 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 159 = 14:39:00 428715 Klimeš Petr KRE 7701 C 160 = 14:40:00 980350 Koblížek Kamil KUO 8001 C 161 = 14:41:00 7204489 Šklíba Jan SRK 7501 C 162 = 14:42:00

Kategorie H35C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    12 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
889303 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 35 = 12:35:00 410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 36 = 12:36:00 2075671 Jadviščok Ladislav UOL 7700 C 37 = 12:37:00 253130 Krček Martin AOP 7302 C 38 = 12:38:00 2073425 Novák Jan STE 7900 C 39 = 12:39:00 2045222 Škoda František LCE 7439 C 40 = 12:40:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 41 = 12:41:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 42 = 12:42:00 425524 Šiška Oto OTK 7202 C 43 = 12:43:00 515472 Rajnoha Miroslav UBM 7104 C 44 = 12:44:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 45 = 12:45:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 46 = 12:46:00 2080910 Novosad Pavel 5QC 7400 C 47 = 12:47:00 ? Stryk Martin KSU 7500 C 48 = 12:48:00 ......................... VAK C 49 = 12:49:00 ......................... VAK C 50 = 12:50:00

Kategorie H40

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    22 m, 21 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 141 = 14:21:00 2049564 Marek Antonín STE 7501 C 142 = 14:22:00 9500 Filip Libor SRK 7101 C 143 = 14:23:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 144 = 14:24:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 145 = 14:25:00 8851 Holinka Martin ZPV 6712 C 146 = 14:26:00 7203322 Valík Luděk AOP 7101 C 147 = 14:27:00 9101186 Svěchota Milan MOV 7202 C 148 = 14:28:00 7700075 Pachner Pavel CHA 7501 C 149 = 14:29:00 8916 Pernička Petr TZL 7336 C 150 = 14:30:00 ? Štěrbák Eduard ZBM 7529 C 151 = 14:31:00 331485 Tomeček Ladislav HLV 7137 C 152 = 14:32:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 153 = 14:33:00 416120 Vřešťál Jan TUR 7301 C 154 = 14:34:00 2075602 Silnoušek Jiří STE 7200 C 155 = 14:35:00 416520 Poštulka Karel VZA 7112 C 156 = 14:36:00 49319 Cienciala Martin TRI 7401 C 157 = 14:37:00 2067350 Mareš Alexander NEJ 7300 C 158 = 14:38:00 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 159 = 14:39:00 301168 Filičko Marek LPU 7102 C 160 = 14:40:00 52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 161 = 14:41:00 2073657 Janků Marek STE 7102 C 162 = 14:42:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 163 = 14:43:00 8041 Cveček Martin SSU 7400 C 164 = 14:44:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 165 = 14:45:00 2053551 Odehnal Luděk ADA 7400 C 166 = 14:46:00 1406141 Šístek Daniel SCP 7507 C 167 = 14:47:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 168 = 14:48:00 682655 Borunský Tomáš AOP 7402 C 169 = 14:49:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 170 = 14:50:00 7204980 Chupek Jozef VZA 7111 C 171 = 14:51:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 172 = 14:52:00

Kategorie H45

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    22 m, 19 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 138 = 14:18:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 139 = 14:19:00 2045205 Čech Tomáš AOP 7001 C 140 = 14:20:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 141 = 14:21:00 52267 Škvor Martin KAM 6700 C 142 = 14:22:00 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 143 = 14:23:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 144 = 14:24:00 8513 Karvánek Petr BOR 6600 C 145 = 14:25:00 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 146 = 14:26:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 147 = 14:27:00 219243 Vacek Milan SJI 6901 C 148 = 14:28:00 307355 Šmelík Juraj LCE 6603 C 149 = 14:29:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 150 = 14:30:00 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 151 = 14:31:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 152 = 14:32:00 443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 153 = 14:33:00 920690 Barcík Peter AOP 6601 C 154 = 14:34:00 8185 Vydra Ivan CHA 6600 C 155 = 14:35:00 443068 Siegl Roman MFP 6700 C 156 = 14:36:00 436961 Fürst Aleš LLI 6801 C 157 = 14:37:00 9101183 Holec Honza MOV 6701 C 158 = 14:38:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 159 = 14:39:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 160 = 14:40:00

Kategorie H45C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    10 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C 8 = 12:08:00 2075678 Štorek Petr JPV 6505 C 9 = 12:09:00 1403416 Vavřík René MOV 7000 C 10 = 12:10:00 2080962 Poštulka Zdenek STE 6600 C 11 = 12:11:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 12 = 12:12:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 13 = 12:13:00 1409878 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 14 = 12:14:00 ? Estaran Jesus Perez ROV 67O1 C 15 = 12:15:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 16 = 12:16:00 2021855 Černík Milan KVS 6501 C 17 = 12:17:00 2056277 Mizera Ladislav ROV 5301 C 18 = 12:18:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 19 = 12:19:00 ......................... VAK C 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 21 = 12:21:00

Kategorie H50

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    20 m, 17 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 130 = 14:10:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 131 = 14:11:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 132 = 14:12:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 133 = 14:13:00 2049563 Doseděl Emil STE 6100 C 134 = 14:14:00 2060272 Procházka Radek LPU 6504 C 135 = 14:15:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 136 = 14:16:00 51907 Zítka Jiří SBR 6201 C 137 = 14:17:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 138 = 14:18:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 139 = 14:19:00 2025202 Bušík Milan KTA 6301 C 140 = 14:20:00 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 141 = 14:21:00 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 142 = 14:22:00 9277 Roudný Václav LPU 6102 C 143 = 14:23:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 144 = 14:24:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 145 = 14:25:00 416048 Strakoš Bohumil TZL 6345 C 146 = 14:26:00 682679 Hadač Miroslav AOP 6501 C 147 = 14:27:00 49889 Veljačik Pavel SCP 6200 C 148 = 14:28:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 149 = 14:29:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 150 = 14:30:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 151 = 14:31:00 7630319 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 152 = 14:32:00

Kategorie H55

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    16 m, 17 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232526 Šrajer Jan OOP 5601 C 130 = 14:10:00 681857 Kulhavý Josef SRK 5701 C 131 = 14:11:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 132 = 14:12:00 8608 Štípek Rostislav TZL 5702 C 133 = 14:13:00 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 134 = 14:14:00 2049558 Ryšavý Jiří HAV 5803 C 135 = 14:15:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 136 = 14:16:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 137 = 14:17:00 7571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 138 = 14:18:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 139 = 14:19:00 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 140 = 14:20:00 7880 Milota Josef MLA 5801 C 141 = 14:21:00 301232 Volný Jiří SOP 5601 C 142 = 14:22:00 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 143 = 14:23:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 144 = 14:24:00 8652 Prokop Lubomír TRI 6001 C 145 = 14:25:00

Kategorie H55C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    10 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 15 = 12:15:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 16 = 12:16:00 ......................... VAK C 17 = 12:17:00 ......................... VAK C 18 = 12:18:00

Kategorie H60

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    14 m, 17 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 131 = 14:11:00 9260 Farář Václav LPU 5201 C 132 = 14:12:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 133 = 14:13:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 134 = 14:14:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 135 = 14:15:00 886255 Novák Tom DOK 5500 C 136 = 14:16:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 137 = 14:17:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 138 = 14:18:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 139 = 14:19:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 140 = 14:20:00 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 141 = 14:21:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 142 = 14:22:00 9257 Třasák Milan LPU 5206 C 143 = 14:23:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 144 = 14:24:00 1511127 Provazník Jiří TUR 5102 C 145 = 14:25:00 2032164 Sáňka Bedřich LPU 5102 C 146 = 14:26:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 147 = 14:27:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 148 = 14:28:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 149 = 14:29:00 1550616 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 150 = 14:30:00 2070844 Slováček Rudolf TZL 5402 C 151 = 14:31:00 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 152 = 14:32:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 153 = 14:33:00

Kategorie H65

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    14 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 144 = 14:24:00 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 145 = 14:25:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 146 = 14:26:00 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 147 = 14:27:00 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 148 = 14:28:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 149 = 14:29:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 150 = 14:30:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 151 = 14:31:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 152 = 14:32:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 153 = 14:33:00 2085582 Čípa Jiří CET 5002 C 154 = 14:34:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 155 = 14:35:00 7901 Matějů Ivan UVP 4600 C 156 = 14:36:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 157 = 14:37:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 158 = 14:38:00

Kategorie H65C

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    10 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49305 Beneš Karel HAV 4201 C 3 = 12:03:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 4 = 12:04:00 1394310 Žemlík Jan TZL 4325 C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00

Kategorie H70

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    12 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 136 = 14:16:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 137 = 14:17:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 138 = 14:18:00 2060210 Vlach Oldřich BOV 4403 C 139 = 14:19:00 205614 Novotný František PUL 4200 C 140 = 14:20:00 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 141 = 14:21:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 142 = 14:22:00 7882 Fišák Jan MLA 4401 C 143 = 14:23:00 53267 Čadil Jan FSP 4300 C 144 = 14:24:00

Kategorie H75

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    12 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 148 = 14:28:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 149 = 14:29:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 150 = 14:30:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 151 = 14:31:00

Kategorie HDR 0 až 50

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení     0 m,  8 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
? LCE 0044 C 0 = 0 až 50 ? LCE 0043 C 0 = 0 až 50 ? LCE 0042 C 0 = 0 až 50 ? LCE 0041 C 0 = 0 až 50 ? LCE 0040 C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 0 = 0 až 50 416079 Frkal Jiří 2KC 1000 C 0 = 0 až 50 49329 Hanzel Jonáš HAV 1001 C 0 = 0 až 50 ? Hubáčková Kristýna LCE 0658 C 0 = 0 až 50 232523 Hudečková Stella OOP 1150 C 0 = 0 až 50 ? Jakůbková Jana LCE 0651 C 0 = 0 až 50 ? Juráková Alžběta LCE 0657 C 0 = 0 až 50 ? Kacálková Kateřina LCE 0652 C 0 = 0 až 50 2025368 Kondrlík Daniel 1AS 0002 C 0 = 0 až 50 ? Kotůlková Dorota AOP 1150 C 0 = 0 až 50 ? Kovaříková Alena LCE 0654 C 0 = 0 až 50 51518 Koňařík Vojtéch SVS 0701 C 0 = 0 až 50 218973 Kundratová Eva JZL 0950 C 0 = 0 až 50 2075677 Matečný Matyáš JPV 0909 C 0 = 0 až 50 2070835 Navrátil Daniel JZL 0900 C 0 = 0 až 50 2070845 Navrátil Jáchym JZL 1100 C 0 = 0 až 50 52685 Novosadová Klára 5QC 0950 C 0 = 0 až 50 ? Pernička Martin TZL 0800 C 0 = 0 až 50 2051491 Petřivalský Nil OOL 0800 C 0 = 0 až 50 1400404 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 0 až 50 52880 Salichová Ivana OOP 0751 C 0 = 0 až 50 53833 Sedláček Matěj HLV 1000 C 0 = 0 až 50 52617 Tomanková Alice KSU 0959 C 0 = 0 až 50 502256 Valyavka Viktoriya 38S 0850 C 0 = 0 až 50 ? Vašíčková Tereza LCE 0655 C 0 = 0 až 50 2111798 Volkov Maksym 38S 0700 C 0 = 0 až 50 502260 Volkova Maja 38S 0950 C 0 = 0 až 50 1403052 Vřešťál František TUR 0906 C 0 = 0 až 50

Kategorie P 0 až 50

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení     2 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 ......................... VAK C 0 = 0 až 50 416072 Hrbáček Filip LCE 0501 C 0 = 0 až 50 2075681 Hápová Petra PHK 0051 B 0 = 0 až 50 416168 Kotůlková Veronika AOP 7851 C 0 = 0 až 50 515420 Losman Petr PHK 7901 E 0 = 0 až 50 49399 Matěja Vojtěch ODR 0000 C 0 = 0 až 50 2045209 Papoušková Radka JPV 5959 C 0 = 0 až 50 2073431 Poštulková Milada STE 6850 C 0 = 0 až 50 515452 Rajnohová Pavla UBM 7654 C 0 = 0 až 50 51171 Ryšavá Ilona MOV 6251 C 0 = 0 až 50 1700082 Vaculová Jana OOL 8050 C 0 = 0 až 50

Kategorie T

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    10 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7201809 Thoř Tomáš TUR 9904 B 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 49492 Fišerová Klára BFM 9851 C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 2019236 Vyhnálková Marie RIC 0151 B 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00 49479 Králová Ivana ODR 7450 C 8 = 12:08:00 ......................... VAK C 9 = 12:09:00 53672 Rohlík Jan KVS 9801 C 10 = 12:10:00 ......................... VAK C 11 = 12:11:00 428300 Bjolek Lukáš BFM 7601 C 12 = 12:12:00 ......................... VAK C 13 = 12:13:00 ......................... VAK C 14 = 12:14:00 ......................... VAK C 15 = 12:15:00 ......................... VAK C 16 = 12:16:00 ......................... VAK C 17 = 12:17:00 887629 Vébr Dominik HAV 9404 C 18 = 12:18:00 ......................... VAK C 19 = 12:19:00 49326 Král Jiří ODR 7300 C 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 21 = 12:21:00 ......................... VAK C 22 = 12:22:00 ......................... VAK C 23 = 12:23:00 ......................... VAK C 24 = 12:24:00