1AS Neregistrovaní - Ondrejková

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 836) 2025368 HDR 1AS 0002 Kondrlík Daniel ?? = 0 až 50 ( 835) 2025367 H16C 1AS 0001 Ondrejka Tomáš 38.00 = 12:38:00

2KC Neregistrovaní - Frkal

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 919) 416079 HDR 2KC 1000 Frkal Jiří ?? = 0 až 50

38S VZA Žilina

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 658) 2111798 HDR 38S 0700 Volkov Maksym ?? = 0 až 50 ( 659) 502256 HDR 38S 0850 Valyavka Viktoriya ?? = 0 až 50 ( 660) 502260 HDR 38S 0950 Volkova Maja ?? = 0 až 50 ( 657) 502259 H21B 38S 8000 Volkov Alexander 149.00 = 14:29:00 ( 661) 7200270 D50 38S 6150 Denysenko Tamara 157.00 = 14:37:00

42S Slávia Žilinská univerzita Žilina

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 844) 2027220 D45C 42S 7052 Klabouchová Andrea 4.00 = 12:04:00 ( 843) 2027221 D16C 42S 9952 Belicová Lenka 20.00 = 12:20:00 ( 842) 2008504 D14C 42S 0151 Klabouchová Veronika 32.00 = 12:32:00

5QC Zlínské Prašivky

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 352) 52685 HDR 5QC 0950 Novosadová Klára ?? = 0 až 50 ( 351) 2080910 H35C 5QC 7400 Novosad Pavel 47.00 = 12:47:00

ABM KOB Moira Brno

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 873) 232872 H21C ABM 9210 Otrusina Jan 14.00 = 12:14:00 ( 575) 886825 H21A ABM 9409 Obrátil Štěpán 142.00 = 14:22:00 ( 573) 219257 D45 ABM 6654 Obrátilová Naďa 179.00 = 14:59:00 ( 576) 886814 H21A ABM 9410 Mokrý Ondřej 183.00 = 15:03:00 ( 574) 7003038 H21A ABM 9211 Novotný Ondřej 185.00 = 15:05:00

ADA OOB TJ Spartak Adamov

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 29) 2053552 H10C ADA 0500 Odehnal Tomáš 36.00 = 12:36:00 ( 40) 52669 H60 ADA 5506 Jelínek Roman 140.00 = 14:20:00 ( 28) 2053551 H40 ADA 7400 Odehnal Luděk 166.00 = 14:46:00

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 912) 416168 P AOP 7851 Kotůlková Veronika ?? = 0 až 50 ( 913) ? HDR AOP 1150 Kotůlková Dorota ?? = 0 až 50 ( 415) 51195 D10C AOP 0651 Holasová Barbora 2.00 = 12:02:00 ( 911) 410105 DH10N AOP 0650 Kotůlková Martina 5.00 = 12:05:00 ( 910) 8714 D12C AOP 0451 Kotůlková Renáta 7.00 = 12:07:00 ( 665) 52664 D45C AOP 7052 Sedlářová Pavla 8.00 = 12:08:00 ( 666) 436929 D12C AOP 0452 Klechová Karolína 9.00 = 12:09:00 ( 672) 7200368 D21C AOP 9452 Svobodová Radka 17.00 = 12:17:00 ( 149) 2081359 H12C AOP 0301 Valík Adam 26.00 = 12:26:00 ( 727) 2070838 H10C AOP 0500 Krček Jan 29.00 = 12:29:00 ( 926) 2085648 H14C AOP 0201 Kostka Jiří 31.00 = 12:31:00 ( 726) 2053557 D14C AOP 0251 Krčková Helena 35.00 = 12:35:00 ( 909) 410176 H35C AOP 7801 Kotůlek Jan 36.00 = 12:36:00 ( 731) 253130 H35C AOP 7302 Krček Martin 38.00 = 12:38:00 ( 650) 410174 H12C AOP 0302 Čech Vít 39.00 = 12:39:00 ( 153)105 2051359 D21 AOP 8666 Macinská Jana 66.00 = 13:06:00 ( 100)206 1625050 H20 AOP 9602 Glonek Jakub 70.00 = 13:10:00 ( 390)112 51568 D21 AOP 8152 Košárková Iva 73.00 = 13:13:00 ( 116)213 7200365 H20 AOP 9501 Sklenář Martin 77.00 = 13:17:00 ( 84)469 2045206 D16 AOP 9951 Čechová Klára 79.00 = 13:19:00 ( 138)363 361939 D18 AOP 9850 Fukalová Hana 82.00 = 13:22:00 ( 136)416 331752 H16 AOP 9900 Tesař Vojtěch 85.00 = 13:25:00 ( 147)424 7203453 H16 AOP 0001 Valík Tomáš 93.00 = 13:33:00 ( 151)5 887157 H21 AOP 9301 Hadač Filip 94.00 = 13:34:00 ( 143)8 995871 H21 AOP 9303 Schuster Marek 97.00 = 13:37:00 ( 123)338 515123 H18 AOP 9701 Mielec Jaromír 104.00 = 13:44:00 ( 64)21 920663 H21 AOP 9001 Melecký Martin 110.00 = 13:50:00 ( 925) 52666 H55 AOP 5701 Kostka Evžen 136.00 = 14:16:00 ( 112) 995843 H50 AOP 6502 Schuster Martin 139.00 = 14:19:00 ( 83) 2045205 H45 AOP 7001 Čech Tomáš 140.00 = 14:20:00 ( 141) 682679 H50 AOP 6501 Hadač Miroslav 147.00 = 14:27:00 ( 146) 7203322 H40 AOP 7101 Valík Luděk 147.00 = 14:27:00 ( 135) 352349 H45 AOP 6702 Tesař Jiří 150.00 = 14:30:00 ( 673) 49462 H21B AOP 9401 Palenčar David 150.00 = 14:30:00 ( 156) 920690 H45 AOP 6601 Barcík Peter 154.00 = 14:34:00 ( 200) 515423 D50 AOP 6151 Glabazňová Jana 156.00 = 14:36:00 ( 414) 1400441 H35 AOP 7802 Holas Tomáš 157.00 = 14:37:00 ( 113) 416142 D50 AOP 6551 Schusterová Martina 165.00 = 14:45:00 ( 134) 515074 D21A AOP 9450 Tesařová Marcela 165.00 = 14:45:00 ( 927) 8810 D45 AOP 6751 Hadačová Gabriela 165.00 = 14:45:00 ( 392) 410172 H21A AOP 7102 Košárek Pavel 166.00 = 14:46:00 ( 157) 920695 D45 AOP 6753 Barcíková Renáta 167.00 = 14:47:00 ( 685) 682655 H40 AOP 7402 Borunský Tomáš 169.00 = 14:49:00 ( 148) 980374 D40 AOP 7351 Valíková Petra 188.00 = 15:08:00

AOV OOB TJ Baník Ostrava

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 218)340 515500 H18 AOV 9801 Novák Pavel 106.00 = 13:46:00 ( 845) 7202896 H21A AOV 7900 Vlach Jiří 145.00 = 14:25:00 ( 872) 1470167 D21A AOV 8750 Vlachová Tereza 158.00 = 14:38:00

ASU Magnus Orienteering

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 869)102 920656 D21 ASU 8351 Labašová Katarína 63.00 = 13:03:00 ( 865)459 2045171 D16 ASU 0099 Hrabošová Magdalena 69.00 = 13:09:00 ( 898)303 2008508 H18 ASU 9843 Sláma Dušan 69.00 = 13:09:00 ( 870)216 682340 H20 ASU 9644 Šmelík Martin 80.00 = 13:20:00 ( 542)224 9988866 H20 ASU 9505 Chmelař Martin 88.00 = 13:28:00 ( 540)375 980354 D18 ASU 9797 Horvátová Hana 94.00 = 13:34:00 ( 543)7 886264 H21 ASU 9447 Horvát Petr 96.00 = 13:36:00 ( 544)9 920700 H21 ASU 9444 Minář Marek 98.00 = 13:38:00 ( 546)494 920661 D16 ASU 0097 Plhalová Šárka 104.00 = 13:44:00 ( 541)344 920686 H18 ASU 9747 Kašpar Jakub 110.00 = 13:50:00 ( 545) 920667 H21A ASU 9348 Mušínský Tomáš 147.00 = 14:27:00 ( 871) 7203330 D21A ASU 8756 Staňková Lucie 172.00 = 14:52:00

BBM BETA URSUS Orienteering

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 904) 331797 H18C BBM 9700 Peřinka Šimon 6.00 = 12:06:00 ( 902) 410398 H55C BBM 5100 Denemarek Oldřich 15.00 = 12:15:00 ( 20)457 2056262 D16 BBM 0050 Opálková Martina 67.00 = 13:07:00 ( 21)204 980371 H20 BBM 9500 Záděra Pavel 68.00 = 13:08:00 ( 22)227 886286 H20 BBM 9600 Ptáček Pavel 91.00 = 13:31:00 ( 23)328 980376 H18 BBM 9800 Ptáček Patrik 94.00 = 13:34:00 ( 19) 980377 H50 BBM 6508 Ptáček Pavel 133.00 = 14:13:00 ( 181) 301272 H55 BBM 5700 Gawel Jiří 134.00 = 14:14:00 ( 127) 515468 H21A BBM 7205 Fiala Jan 150.00 = 14:30:00 ( 903) 331257 D50 BBM 6550 Peřinková Irena 155.00 = 14:35:00

BFM SKOB Frýdek - Místek

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 73) 49492 T BFM 9851 Fišerová Klára 2.00 = 12:02:00 ( 66) 428300 T BFM 7601 Bjolek Lukáš 12.00 = 12:12:00 ( 671) 2059750 D16C BFM 0151 Svobodová Barbora 18.00 = 12:18:00 ( 68) 428271 H10C BFM 0601 Bjolek Jan 32.00 = 12:32:00 ( 67) 428272 H12C BFM 0305 Bjolek Michal 37.00 = 12:37:00 ( 670) 2059751 H45 BFM 6701 Svoboda Martin 144.00 = 14:24:00

BOR OK Jiskra Nový Bor

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 606) 1333269 D14C BOR 0151 Jeřábková Nina 37.00 = 12:37:00 ( 623)205 9200728 H20 BOR 9503 Pavlovec Jan 69.00 = 13:09:00 ( 608)461 1204999 D16 BOR 9954 Janoušková Lucie 71.00 = 13:11:00 ( 610)353 2051481 D18 BOR 9850 Kohoutová Barbora 72.00 = 13:12:00 ( 614)114 7434894 D21 BOR 9161 Burdová Adéla 75.00 = 13:15:00 ( 620)310 7200544 H18 BOR 9805 Kašpar Ludvík 76.00 = 13:16:00 ( 611)358 2051475 D18 BOR 9853 Staňová Karolína 77.00 = 13:17:00 ( 607)470 682367 D16 BOR 9959 Kubecová Kateřina 80.00 = 13:20:00 ( 609)361 2051536 D18 BOR 9751 Kameníková Andrea 80.00 = 13:20:00 ( 618)414 7202852 H16 BOR 0000 Mareš Vít 83.00 = 13:23:00 ( 617)417 2067250 H16 BOR 9900 Ullrich Jakub 86.00 = 13:26:00 ( 612)371 2051502 D18 BOR 9854 Nováková Lucie 90.00 = 13:30:00 ( 622)229 7667667 H20 BOR 9608 Burda Matěj 93.00 = 13:33:00 ( 619)429 887936 H16 BOR 0001 Pavlovec Dan 98.00 = 13:38:00 ( 621)336 682332 H18 BOR 9802 Birnbaum Adam 102.00 = 13:42:00 ( 624) 7003001 H21A BOR 9007 Kořínek Tomáš 132.00 = 14:12:00 ( 615) 8441 D35 BOR 7758 Kameníková Kateřina 139.00 = 14:19:00 ( 625) 8513 H45 BOR 6600 Karvánek Petr 145.00 = 14:25:00 ( 626) 7630319 H50 BOR 6302 Krejčí Jaroslav 152.00 = 14:32:00 ( 613) 1602628 D21A BOR 9051 Folbrechtová Šárka 173.00 = 14:53:00 ( 616) 8431 D40 BOR 7457 Janoušková Iveta 179.00 = 14:59:00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 85) 2060210 H70 BOV 4403 Vlach Oldřich 139.00 = 14:19:00 ( 729) 52171 H65 BOV 4802 Sikora Miroslav 149.00 = 14:29:00 ( 900) 51370 H65 BOV 4901 Dvořák Vlastimil 152.00 = 14:32:00 ( 730) 52178 D65 BOV 4852 Sikorová Marie 159.00 = 14:39:00

CET TJ Loko Česká Třebová

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 158) 2085582 H65 CET 5002 Čípa Jiří 154.00 = 14:34:00

CHA OK Chrastava

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 633)491 436447 D16 CHA 0050 Pavlíková Markéta 101.00 = 13:41:00 ( 634) 7500077 D35 CHA 7750 Pachnerová Dominika 133.00 = 14:13:00 ( 635) 887906 D35 CHA 7850 Kašková Kateřina 143.00 = 14:23:00 ( 636) 7700075 H40 CHA 7501 Pachner Pavel 149.00 = 14:29:00 ( 637) 8185 H45 CHA 6600 Vydra Ivan 155.00 = 14:35:00

CHC K.O.B. Choceň

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 404) 320290 D16C CHC 0051 Chaloupková Kateřina 13.00 = 12:13:00 ( 126) 2011852 D21C CHC 8552 Pavlová Petra 23.00 = 12:23:00 ( 101)464 425544 D16 CHC 9951 Semrádová Jana 74.00 = 13:14:00 ( 406)210 2025344 H20 CHC 9501 Křivda Martin 74.00 = 13:14:00 ( 102)312 2053577 H18 CHC 9701 Semrád Ladislav 78.00 = 13:18:00 ( 407)365 9569 D18 CHC 9852 Chaloupková Veronika 84.00 = 13:24:00 ( 408)427 9990101 H16 CHC 0101 Švadlena Michal 96.00 = 13:36:00 ( 114)439 2025366 H16 CHC 9901 Křivda Tomáš 108.00 = 13:48:00 ( 103) 9563 H21A CHC 8601 Sýkora Bohumil 139.00 = 14:19:00 ( 104) 9549 D21A CHC 8851 Pěluchová Daniela 151.00 = 14:31:00 ( 125) 2011854 H40 CHC 7502 Švadlena Pavel 165.00 = 14:45:00 ( 409) 2011857 D40 CHC 7151 Švadlenová Ivana 185.00 = 15:05:00

CHT OOB SK Chrast

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 37)122 2059736 D21 CHT 8851 Kopáčková Iva 83.00 = 13:23:00 ( 201)220 53141 H20 CHT 9501 Hledík Jakub 84.00 = 13:24:00 ( 117)18 899165 H21 CHT 8501 Drahokoupil Aleš 107.00 = 13:47:00

CTB SK OB Chotěboř

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 400) 53200 H16C CTB 9901 Žanda Jan 43.00 = 12:43:00 ( 399) 339554 H45 CTB 6701 Žanda Jan 146.00 = 14:26:00 ( 401) 339558 D45 CTB 7052 Žandová Hana 162.00 = 14:42:00

DKP Oddíl OB Kotlářka

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 539) 7200326 D14C DKP 0250 Sanna Karin 26.00 = 12:26:00 ( 725) 443091 D14C DKP 0151 Kalousková Marie 31.00 = 12:31:00 ( 220)207 899156 H20 DKP 9600 Illner Vojtěch 71.00 = 13:11:00 ( 863)115 887612 D21 DKP 8850 Svobodná Šárka 76.00 = 13:16:00 ( 928)266 515071 D20 DKP 9652 Šňupárková Anna 76.00 = 13:16:00 ( 27)120 7203326 D21 DKP 8651 Plochová Dominika 81.00 = 13:21:00 ( 144)317 1394693 H18 DKP 9801 Semerád Antonín 83.00 = 13:23:00 ( 33)124 7875600 D21 DKP 8756 Dlouhá Marie 85.00 = 13:25:00 ( 130)372 886271 D18 DKP 9751 Nováková Tereza 91.00 = 13:31:00 ( 72)425 9903301 H16 DKP 9903 Šebek Petr 94.00 = 13:34:00 ( 739) 443079 H45 DKP 6901 Kalousek Jiří 153.00 = 14:33:00 ( 129) 888608 H21A DKP 8306 Janata Martin 163.00 = 14:43:00 ( 34) 7202874 H21A DKP 8717 Pospíšil Ondřej 169.00 = 14:49:00 ( 867) 1207407 H21A DKP 8200 Nývlt Martin 172.00 = 14:52:00

DOB KOB Dobruška

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 827)19 9920101 H21 DOB 9200 Dutkowski Mikolaj 108.00 = 13:48:00 ( 137) 920696 H21A DOB 8002 Janda Martin 135.00 = 14:15:00

DOK OK Doksy

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 854)322 888634 H18 DOK 9800 Koštejn Vít 88.00 = 13:28:00 ( 853)442 2053518 H16 DOK 0001 Synek Antonín 111.00 = 13:51:00 ( 852) 886255 H60 DOK 5500 Novák Tom 136.00 = 14:16:00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 994) 7201206 H21A EKP 8211 Kalina Miroslav 130.00 = 14:10:00

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 833) 53267 H70 FSP 4300 Čadil Jan 144.00 = 14:24:00

HAV SKOB Havířov

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 936) 49329 HDR HAV 1001 Hanzel Jonáš ?? = 0 až 50 ( 901) 49305 H65C HAV 4201 Beneš Karel 3.00 = 12:03:00 ( 744) 436422 D12C HAV 0451 Švidrnochová Eliška 10.00 = 12:10:00 ( 921) 887629 T HAV 9404 Vébr Dominik 18.00 = 12:18:00 ( 653) 232145 D21C HAV 9650 Kaděrová Vendula 20.00 = 12:20:00 ( 652) 301297 H16C HAV 0000 Kaděra Vojta 29.00 = 12:29:00 ( 655) 336728 H16C HAV 0002 Staněk Ondra 33.00 = 12:33:00 ( 423) 515058 H14C HAV 0200 Vébr Tomáš 49.00 = 12:49:00 ( 106) 2049558 H55 HAV 5803 Ryšavý Jiří 135.00 = 14:15:00 ( 742) 2060211 D35 HAV 7751 Švidrnochová Hana 140.00 = 14:20:00 ( 813) 336791 H55 HAV 6000 Lužný Ladislav 143.00 = 14:23:00 ( 422) 515066 H40 HAV 7103 Vébr Radek 144.00 = 14:24:00 ( 654) 49428 D45 HAV 7051 Kaděrová Barbora 160.00 = 14:40:00 ( 424) 896971 D45 HAV 7050 Vébrová Šárka 168.00 = 14:48:00 ( 577) 8815 D45 HAV 6751 Vričanová Sylva 176.00 = 14:56:00

HLV KČT - OB Holešov

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 753) 53833 HDR HLV 1000 Sedláček Matěj ?? = 0 až 50 ( 907) 331687 H18C HLV 9800 Tomeček Tomáš 4.00 = 12:04:00 ( 421) 331791 D18C HLV 9750 Tomečková Lenka 6.00 = 12:06:00 ( 752)306 7200377 H18 HLV 9732 Sedláček Ondřej 72.00 = 13:12:00 ( 751) 53827 H50 HLV 6404 Sedláček Jaroslav 132.00 = 14:12:00 ( 420) 331485 H40 HLV 7137 Tomeček Ladislav 152.00 = 14:32:00 ( 70) 416088 H65 HLV 4801 Peška Antonín 153.00 = 14:33:00 ( 750) 416084 D45 HLV 7060 Sedláčková Jana 163.00 = 14:43:00

HOR TJ Jiskra Hořice

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 832)458 2025352 D16 HOR 0050 Rückerová Šárka 68.00 = 13:08:00

JPV Oddíl OS SK Prostějov

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1017) 2075677 HDR JPV 0909 Matečný Matyáš ?? = 0 až 50 (1045) 2045209 P JPV 5959 Papoušková Radka ?? = 0 až 50 ( 758) 2075678 H45C JPV 6505 Štorek Petr 9.00 = 12:09:00 ( 757) 2075676 D45C JPV 6556 Štorková Simona 10.00 = 12:10:00 ( 941) 2045208 D10C JPV 0567 Matečná Sofie 10.00 = 12:10:00 ( 940) 2078581 D10C JPV 0579 Hrubá Klára 12.00 = 12:12:00 ( 924) 52595 H21C JPV 7927 Hodač Karel 16.00 = 12:16:00 ( 760) 2075675 H14C JPV 0202 Štorek David 19.00 = 12:19:00 ( 759) 2075670 H10C JPV 0505 Štorek Jan 27.00 = 12:27:00 ( 789) 52746 H14C JPV 0123 Holusek Jiří 41.00 = 12:41:00 ( 790)460 231316 D16 JPV 0066 Lugrová Natalie 70.00 = 13:10:00 ( 8)211 1602630 H20 JPV 9509 Fajkus Radim 75.00 = 13:15:00 ( 10)406 2069090 H16 JPV 9915 Kašpar Petr 75.00 = 13:15:00 ( 7)419 7200370 H16 JPV 9911 Chupek Jakub 88.00 = 13:28:00 ( 12)335 1007529 H18 JPV 9717 Otruba Vojtěch 101.00 = 13:41:00 ( 5)339 1602633 H18 JPV 9807 Vystavěl Ondřej 105.00 = 13:45:00 ( 6)342 1007539 H18 JPV 9824 Kočí Josef 108.00 = 13:48:00 ( 11)391 1007538 D18 JPV 9898 Pilcová Sabina 110.00 = 13:50:00 ( 9)395 1007537 D18 JPV 9899 Soldánová Tereza 114.00 = 13:54:00 ( 747) 2085577 D35 JPV 7650 Chmelářová Radka 132.00 = 14:12:00 ( 14) 9998666 H50 JPV 6217 Chmelař Miroslav 136.00 = 14:16:00 ( 154) 52498 H50 JPV 6112 Jeřábek Luboš 138.00 = 14:18:00 ( 906) 2020730 H50 JPV 6526 Soldán Vladimír 151.00 = 14:31:00

JZL TJ Jižní svahy Zlín

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 290) 218973 HDR JZL 0950 Kundratová Eva ?? = 0 až 50 ( 556) 2070835 HDR JZL 0900 Navrátil Daniel ?? = 0 až 50 ( 557) 2070845 HDR JZL 1100 Navrátil Jáchym ?? = 0 až 50 ( 288) 218974 DH10N JZL 0700 Kundrata Vít 7.00 = 12:07:00 ( 558) 53801 H55C JZL 5201 Chromčák František 16.00 = 12:16:00 ( 559) 53802 D35C JZL 7850 Chromčáková Jitka 28.00 = 12:28:00 ( 287) 53353 H14C JZL 0201 Kundrata Jan 48.00 = 12:48:00 ( 286) 53360 D40 JZL 7351 Kundratová Jana 186.00 = 15:06:00

KAM SK Kamenice

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 796) 515001 D18C KAM 9851 Hájková Eliška 7.00 = 12:07:00 ( 807) 2042545 D14C KAM 0153 Šafková Sofie 28.00 = 12:28:00 ( 862)252 53599 D20 KAM 9550 Bořánková Karolína 62.00 = 13:02:00 ( 795)453 232425 D16 KAM 0051 Aschermannová Karolína 63.00 = 13:03:00 ( 804)255 7200333 D20 KAM 9554 Procházková Marie 65.00 = 13:05:00 ( 798)269 7003009 D20 KAM 9551 Hlubučková Kristýna 79.00 = 13:19:00 ( 810)316 232245 H18 KAM 9700 Valášek Jiří 82.00 = 13:22:00 ( 797)319 361923 H18 KAM 9803 Hausenblas Šimon 85.00 = 13:25:00 ( 801)222 897360 H20 KAM 9601 Kettner Vojtěch 86.00 = 13:26:00 ( 799)321 9005139 H18 KAM 9802 Jíra Tomáš 87.00 = 13:27:00 ( 811)369 886274 D18 KAM 9850 Zimmerová Kateřina 88.00 = 13:28:00 ( 809)423 981828 H16 KAM 9900 Škvor Ota 92.00 = 13:32:00 ( 806)15 920683 H21 KAM 9401 Semík Ondřej 104.00 = 13:44:00 ( 802)496 436964 D16 KAM 0050 Kováříková Marie 106.00 = 13:46:00 ( 805)17 2051509 H21 KAM 9301 Rusý Tomáš 106.00 = 13:46:00 ( 861)444 1403413 H16 KAM 0101 Šafka Sebastian 113.00 = 13:53:00 ( 808) 52267 H45 KAM 6700 Škvor Martin 142.00 = 14:22:00 ( 803) 523000 H21A KAM 7600 Pašek František 148.00 = 14:28:00 ( 800) 428250 D21A KAM 9452 Kamererová Valerie 161.00 = 14:41:00

KON KOB Konice

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 186)257 2020743 D20 KON 9572 Vlachová Eliška 67.00 = 13:07:00 ( 187)359 2020738 D18 KON 9898 Vlachová Kateřina 78.00 = 13:18:00

KRE OOB TJ Sokol Křemže

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 275) 51418 D16C KRE 0052 Nováková Kateřina 12.00 = 12:12:00 ( 274) 51416 D14C KRE 0150 Štráchalová Diana 36.00 = 12:36:00 ( 75)479 428716 D16 KRE 0051 Klimešová Šarlota 89.00 = 13:29:00 ( 74) 428715 H35 KRE 7701 Klimeš Petr 160.00 = 14:40:00

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 741) 1400404 HDR KRN 0757 Rychlá Karolína ?? = 0 až 50 ( 743) 411761 H60 KRN 5401 Hrouza Jan 153.00 = 14:33:00 ( 734) 886824 H21A KRN 8505 Rychlý Pavel 188.00 = 15:08:00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 503) 52617 HDR KSU 0959 Tomanková Alice ?? = 0 až 50 ( 501) 2067332 H18C KSU 9707 Knypl Jaroslav 2.00 = 12:02:00 ( 523) 446430 D12C KSU 0464 Knyplová Tereza 2.00 = 12:02:00 ( 513) 53652 D10C KSU 0656 Stryková Karolína 9.00 = 12:09:00 ( 498) 2053582 D18C KSU 9888 Habigerová Jana 12.00 = 12:12:00 ( 530) 446409 D12C KSU 0353 Hegedüšová Viktorie 13.00 = 12:13:00 ( 519) 446425 D16C KSU 0050 Pšenčíková Adéla 15.00 = 12:15:00 ( 529) 2058487 D12C KSU 0393 Tesařová Tereza 15.00 = 12:15:00 ( 524) 446447 D12C KSU 0454 Heclová Marie 17.00 = 12:17:00 ( 522) 446428 D12C KSU 0484 Skoumalová Petra 19.00 = 12:19:00 ( 512) 2067330 D35C KSU 7499 Reichlová Jiřina 23.00 = 12:23:00 ( 536) 53649 H14C KSU 0111 Babišta Antonín 23.00 = 12:23:00 ( 531) 442865 H12C KSU 0333 Patterman Prokop 24.00 = 12:24:00 ( 507) 446436 D35C KSU 7667 Stryková Vlasta 27.00 = 12:27:00 ( 517) 53565 H10C KSU 0505 Kroul Jiří 28.00 = 12:28:00 ( 509) 2058462 D35C KSU 7552 Tomanková Martina 29.00 = 12:29:00 ( 510) 443087 D35C KSU 7550 Heclová Jana 31.00 = 12:31:00 ( 527) 446419 H12C KSU 0402 Polášek Vít 31.00 = 12:31:00 ( 506) 2067339 D35C KSU 7793 Smolíková Kateřina 33.00 = 12:33:00 ( 516) 2073734 H10C KSU 0515 Opravil Vojtěch 33.00 = 12:33:00 ( 533) 51309 H14C KSU 0202 Reichl Martin 33.00 = 12:33:00 ( 535) 229473 H16C KSU 0013 Šafář Vojtěch 34.00 = 12:34:00 ( 521) 2067336 H16C KSU 0049 Grulich Ondřej 36.00 = 12:36:00 ( 514) 446437 H10C KSU 0606 Štábl Patrik 37.00 = 12:37:00 ( 515) 53670 H10C KSU 0600 Ondráček Viktor 39.00 = 12:39:00 ( 537) 2056308 H14C KSU 0105 Šafář Martin 40.00 = 12:40:00 ( 511) 446432 H35C KSU 7501 Štábl Roman 41.00 = 12:41:00 ( 518) 49316 H10C KSU 0502 Tomanek Lukáš 41.00 = 12:41:00 ( 526) 446448 H12C KSU 0404 Pavelka Ondřej 43.00 = 12:43:00 ( 497) 2067337 H16C KSU 9900 Gedeon Dominik 45.00 = 12:45:00 ( 508) 886296 H35C KSU 7601 Hecl Miloš 46.00 = 12:46:00 ( 532) 2053547 H12C KSU 0306 Stryk Štěpán 46.00 = 12:46:00 ( 534) 2058486 H14C KSU 0201 Hecl František 47.00 = 12:47:00 ( 528) 2058480 H12C KSU 0401 Štábl Adam 48.00 = 12:48:00 ( 538) ? H35C KSU 7500 Stryk Martin 48.00 = 12:48:00 ( 494)401 2053548 H16 KSU 9909 Šrámek Ondřej 70.00 = 13:10:00 ( 502)209 ? H20 KSU 9600 Štolc Ondřej 73.00 = 13:13:00 ( 496)412 2053541 H16 KSU 9906 Müller Jonáš 81.00 = 13:21:00 ( 520)435 2056281 H16 KSU 0005 Matoušek Matěj 104.00 = 13:44:00 ( 495)437 2056285 H16 KSU 9908 Jílek Ondřej 106.00 = 13:46:00 ( 525)441 2056268 H16 KSU 0044 Kroul Josef 110.00 = 13:50:00 ( 500)392 897348 D18 KSU 9799 Smrčková Dominika 111.00 = 13:51:00 ( 499)397 2011813 D18 KSU 9853 Švancárová Veronika 116.00 = 13:56:00 ( 718) 886292 H21A KSU 9045 Janů Zdeněk 149.00 = 14:29:00 ( 504) 2058483 D21A KSU 9559 Habigerová Radka 153.00 = 14:33:00 ( 823) 515179 H21A KSU 7945 Turczer Petr 157.00 = 14:37:00 ( 505) 2058482 H21A KSU 9202 Jílek Jakub 193.00 = 15:13:00

KTA SK Kotnov Tábor

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 38)433 2025201 H16 KTA 0002 Bušík David 102.00 = 13:42:00 ( 39) 2025202 H50 KTA 6301 Bušík Milan 140.00 = 14:20:00

KUO KOB Ústí nad Orlicí

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 276) 887162 H21C KUO 9605 Skalický Matyáš 19.00 = 12:19:00 ( 196)410 920657 H16 KUO 9901 Skalický Johan 79.00 = 13:19:00 ( 197)221 887163 H20 KUO 9501 Štancl Daniel 85.00 = 13:25:00 ( 90) 980350 H35 KUO 8001 Koblížek Kamil 161.00 = 14:41:00

KVS SKOB Kobra Vsetín

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 398) 53688 D45C KVS 6850 Lukůvková Lenka 6.00 = 12:06:00 ( 738) 53672 T KVS 9801 Rohlík Jan 10.00 = 12:10:00 ( 781) 2021855 H45C KVS 6501 Černík Milan 17.00 = 12:17:00 ( 284) 887153 D21C KVS 8350 Spitzerová Petra 21.00 = 12:21:00 ( 285) 51528 H14C KVS 0100 Grebík Radim 25.00 = 12:25:00 ( 737) 7864 H12C KVS 0301 Rohlík Zbyněk 28.00 = 12:28:00 ( 283) 53372 H40 KVS 7301 Švestka Vítězslav 159.00 = 14:39:00

LBE TJ Lokomotiva Beroun

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 185)106 7200131 D21 LBE 9450 Křivancová Zdeňka 67.00 = 13:07:00 ( 184) 7200132 H21A LBE 9100 Šimon Václav 158.00 = 14:38:00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 46) 9101707 D16C LBM 0151 Korpasová Lucie 9.00 = 12:09:00 ( 45) 1409878 H45C LBM 6113 Korpas Jaroslav 14.00 = 12:14:00 ( 48) 52029 D21C LBM 7362 Korpasová Ivana 15.00 = 12:15:00 ( 47)362 9101703 D18 LBM 9898 Korpasová Tereza 81.00 = 13:21:00 ( 219) 52055 D65 LBM 4955 Tomanová Jana 162.00 = 14:42:00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 364) ? HDR LCE 0651 Jakůbková Jana ?? = 0 až 50 ( 365) ? HDR LCE 0652 Kacálková Kateřina ?? = 0 až 50 ( 374) 416072 P LCE 0501 Hrbáček Filip ?? = 0 až 50 ( 385) 253362 DH10N LCE 0851 Michálková Sabina 0.00 = 12:00:00 ( 393) ? HDR LCE 0654 Kovaříková Alena ?? = 0 až 50 ( 394) ? HDR LCE 0655 Vašíčková Tereza ?? = 0 až 50 ( 395) ? HDR LCE 0657 Juráková Alžběta ?? = 0 až 50 ( 396) ? HDR LCE 0658 Hubáčková Kristýna ?? = 0 až 50 ( 837) ? HDR LCE 0040 ?? = 0 až 50 ( 838) ? HDR LCE 0041 ?? = 0 až 50 ( 839) ? HDR LCE 0042 ?? = 0 až 50 ( 840) ? HDR LCE 0043 ?? = 0 až 50 ( 841) ? HDR LCE 0044 ?? = 0 až 50 ( 363) 889310 D12C LCE 0351 Hubáčková Dagmar 1.00 = 12:01:00 ( 372) 2075639 D12C LCE 0451 Zichová Amálie 3.00 = 12:03:00 ( 350) 2080938 DH10N LCE 0852 Škodová Štěpánka 4.00 = 12:04:00 ( 366) 52706 D10C LCE 0552 Mališková Kristýna 4.00 = 12:04:00 ( 371) 2082928 D18C LCE 9761 Zentrichová Daniela 5.00 = 12:05:00 ( 875) 416058 D45C LCE 7053 Pišová Hana 5.00 = 12:05:00 ( 362) 331031 DH10N LCE 0751 Hrbáčková Michaela 6.00 = 12:06:00 ( 377) 2075691 DH10N LCE 0701 Skýba Jakub Jan 9.00 = 12:09:00 ( 370) 2085608 D16C LCE 0054 Šabršulová Natálie 10.00 = 12:10:00 ( 874) 2049511 D10C LCE 0551 Pišová Adéla 11.00 = 12:11:00 ( 359) 253366 D12C LCE 0353 Chromá Karolína 12.00 = 12:12:00 ( 367) 53866 D12C LCE 0352 Mudráková Eliška 14.00 = 12:14:00 ( 864) 416057 D16C LCE 0055 Malotová Kamila 17.00 = 12:17:00 ( 380) 51301 H14C LCE 0202 Václavík Radek 21.00 = 12:21:00 ( 358) 52682 D14C LCE 0252 Bednaříková Sára 29.00 = 12:29:00 ( 378) 425578 H10C LCE 0502 Sláma Šimon 34.00 = 12:34:00 ( 866) 889303 H35C LCE 6311 Hubáček Jaroslav 35.00 = 12:35:00 ( 368) 416074 D14C LCE 0254 Nevěřilová Kateřina 38.00 = 12:38:00 ( 342) 2045222 H35C LCE 7439 Škoda František 40.00 = 12:40:00 ( 373) 2053585 H16C LCE 0003 Bitto Maxim 40.00 = 12:40:00 ( 360) 51298 D14C LCE 0253 Dufková Renata 44.00 = 12:44:00 ( 376) 2049539 H14C LCE 0101 Janík Patrik 46.00 = 12:46:00 ( 369) 1400427 D14C LCE 0251 Pišová Barbora 47.00 = 12:47:00 ( 375) 52700 H12C LCE 0402 Humeník David 47.00 = 12:47:00 ( 824)254 53828 D20 LCE 9555 Končáková Klára 64.00 = 13:04:00 ( 330)109 889312 D21 LCE 9250 Sklenářová Radka 70.00 = 13:10:00 ( 335)305 1400401 H18 LCE 9803 Černocký Libor 71.00 = 13:11:00 ( 341)208 889308 H20 LCE 9601 Mudrák Štěpán 72.00 = 13:12:00 ( 379)409 2081383 H16 LCE 9912 Turza Tomáš 78.00 = 13:18:00 ( 345)215 889313 H20 LCE 9602 Slíva Jan 79.00 = 13:19:00 ( 361)367 2020727 D18 LCE 9852 Hanousková Renata 86.00 = 13:26:00 ( 349)421 7201825 H16 LCE 9911 Vopařil Jan 90.00 = 13:30:00 ( 347)325 7200378 H18 LCE 9801 Sýkora Vojtěch 91.00 = 13:31:00 ( 331)482 1399951 D16 LCE 9952 Šmelíková Tereza 92.00 = 13:32:00 ( 328)133 515413 D21 LCE 9353 Horčičková Vendula 94.00 = 13:34:00 ( 821)428 2082929 H16 LCE 0012 Zentrich Dušan 97.00 = 13:37:00 ( 337)235 2017666 H20 LCE 9501 Hubáček Jonáš 99.00 = 13:39:00 ( 339)11 682333 H21 LCE 9301 Hubáček Michal 100.00 = 13:40:00 ( 348)16 553457 H21 LCE 9302 Vavrys Johan 105.00 = 13:45:00 ( 822) 889311 H21A LCE 8902 Slezák Zdeněk 131.00 = 14:11:00 ( 333) 52698 D55 LCE 5852 Vlažná Mirka 138.00 = 14:18:00 ( 340) 889307 H45 LCE 6602 Kunčar Vít 141.00 = 14:21:00 ( 338) 52678 H50 LCE 6127 Hubáček Josef 144.00 = 14:24:00 ( 344) 889301 H50 LCE 6207 Slezák Libor 149.00 = 14:29:00 ( 346) 307355 H45 LCE 6603 Šmelík Juraj 149.00 = 14:29:00 ( 327) 361921 D21A LCE 9155 Čermáková Magdalena 154.00 = 14:34:00 ( 343) 515424 H21A LCE 9001 Slezák Jiří 155.00 = 14:35:00 ( 336) 1399000 H35 LCE 7602 Horyna Roman 159.00 = 14:39:00 ( 332) 889289 D50 LCE 6359 Vavrysová Iva 160.00 = 14:40:00 ( 829) 889305 D21A LCE 8951 Jirčáková Martina 160.00 = 14:40:00 ( 329) 889302 D50 LCE 6569 Hubáčková Dagmar 169.00 = 14:49:00 ( 334) 889288 H21A LCE 8803 Cahel Marek 181.00 = 15:01:00 ( 572) 52707 H21A LCE 8901 Vlažný Jan 187.00 = 15:07:00

LLI TJ Loko Liberec

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 107)263 7200361 D20 LLI 9651 Štičková Anna 73.00 = 13:13:00 ( 172)225 7003006 H20 LLI 9603 Fürst Matouš 89.00 = 13:29:00 ( 173)388 2056306 D18 LLI 9854 Fürstová Anna 107.00 = 13:47:00 ( 174) 436961 H45 LLI 6801 Fürst Aleš 157.00 = 14:37:00 ( 175) 2032126 D45 LLI 6950 Fürstová Katka 172.00 = 14:52:00

LPU OK Lokomotiva Pardubice

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 465) 9884 H16C LPU 0001 Roudný Václav 37.00 = 12:37:00 ( 446)253 434574 D20 LPU 9658 Chládková Simona 63.00 = 13:03:00 ( 442)454 897364 D16 LPU 0057 Peterová Jana 64.00 = 13:04:00 ( 447)259 887635 D20 LPU 9657 Kulhavá Eliška 69.00 = 13:09:00 ( 466)402 7202872 H16 LPU 0002 Roudný Martin 71.00 = 13:11:00 ( 452)111 2011864 D21 LPU 9351 Knapová Lenka 72.00 = 13:12:00 ( 450)113 887927 D21 LPU 9457 Horová Pavla 74.00 = 13:14:00 ( 445)265 1398998 D20 LPU 9659 Hančová Petra 75.00 = 13:15:00 ( 474)212 1602634 H20 LPU 9505 Waněk Adam 76.00 = 13:16:00 ( 448)116 301173 D21 LPU 7667 Fenclová Marta 77.00 = 13:17:00 ( 470)313 9308 H18 LPU 9702 Novotný Vojtěch 79.00 = 13:19:00 ( 464)411 2070827 H16 LPU 9902 Fencl Jonáš 80.00 = 13:20:00 ( 443)472 7201814 D16 LPU 0051 Vojtíšková Viktorie 82.00 = 13:22:00 ( 457)121 940318 D21 LPU 9451 Procházková Klára 82.00 = 13:22:00 ( 467)413 2032380 H16 LPU 0008 Rusin Jan 82.00 = 13:22:00 ( 449)125 515136 D21 LPU 8752 Hermanová Zuzana 86.00 = 13:26:00 ( 468)418 2011790 H16 LPU 0010 Volák Ondřej 87.00 = 13:27:00 ( 472)223 1400447 H20 LPU 9611 Jurica Jan 87.00 = 13:27:00 ( 451)128 906217 D21 LPU 9053 Knapová Jana 89.00 = 13:29:00 ( 441)480 1006615 D16 LPU 9958 Kopecká Anna 90.00 = 13:30:00 ( 469)324 7204476 H18 LPU 9705 Kanta Martin 90.00 = 13:30:00 ( 453)131 515102 D21 LPU 8654 Šístková Iveta 92.00 = 13:32:00 ( 478)4 515166 H21 LPU 9005 Nožka Radek 93.00 = 13:33:00 ( 479)6 515162 H21 LPU 9113 Procházka David 95.00 = 13:35:00 ( 471)232 887928 H20 LPU 9502 Deml Tomáš 96.00 = 13:36:00 ( 444)379 2070818 D18 LPU 9750 Jansová Doubravka 98.00 = 13:38:00 ( 473)234 2008506 H20 LPU 9615 Klabouch Martin 98.00 = 13:38:00 ( 440)490 2027245 D16 LPU 0050 Filipová Tereza 100.00 = 13:40:00 ( 475)14 515487 H21 LPU 9410 Grundmann Jan 103.00 = 13:43:00 ( 477)23 889299 H21 LPU 9307 Kubelka Tomáš 112.00 = 13:52:00 ( 476)26 551990 H21 LPU 9036 Kamenický Matěj 115.00 = 13:55:00 ( 487) 301183 H55 LPU 5905 Novotný Miroslav 132.00 = 14:12:00 ( 488) 9260 H60 LPU 5201 Farář Václav 132.00 = 14:12:00 ( 462) 888601 D55 LPU 5851 Víchová Ladislava 134.00 = 14:14:00 ( 485) 2060272 H50 LPU 6504 Procházka Radek 135.00 = 14:15:00 ( 461) 9290 D55 LPU 5654 Novotná Jiřina 136.00 = 14:16:00 ( 486) 9277 H50 LPU 6102 Roudný Václav 143.00 = 14:23:00 ( 491) 9257 H60 LPU 5206 Třasák Milan 143.00 = 14:23:00 ( 490) 2032164 H60 LPU 5102 Sáňka Bedřich 146.00 = 14:26:00 ( 489) 301633 H60 LPU 5401 Klimpl Petr 152.00 = 14:32:00 ( 455) 410783 D21A LPU 8257 Lebedinská Romana 157.00 = 14:37:00 ( 484) 301168 H40 LPU 7102 Filičko Marek 160.00 = 14:40:00 ( 463) 9247 D65 LPU 4752 Kubíková Květa 161.00 = 14:41:00 ( 460) 9310 D50 LPU 6553 Čermáková Renata 163.00 = 14:43:00 ( 458) 7202878 D21A LPU 8357 Zvěřinová Martina 164.00 = 14:44:00 ( 454) 2073750 D21A LPU 9460 Kosová Štěpánka 166.00 = 14:46:00 ( 456) 896973 D21A LPU 8753 Mrštíková Květa 168.00 = 14:48:00 ( 481) 981816 H21A LPU 9001 Hovorka Lukáš 173.00 = 14:53:00 ( 459) 224882 D45 LPU 6859 Kaplanová Iva 182.00 = 15:02:00 ( 482) 331549 H21A LPU 9306 Záveský Filip 186.00 = 15:06:00 ( 480) 1080493 H21A LPU 9301 Čermák Jan 190.00 = 15:10:00 ( 483) 887920 H21A LPU 8208 Zvěřina Petr 192.00 = 15:12:00

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 228)381 7200344 D18 LTP 9750 Kovářová Lenka 100.00 = 13:40:00

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 436) 515140 D21A LTU 8950 Petrželová Tereza 167.00 = 14:47:00

MBM O-mikron

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 567) 2051488 H21A MBM 8606 Šrubař Michal 134.00 = 14:14:00 ( 566) 232019 H21A MBM 8740 Zelinka Jiří 144.00 = 14:24:00 ( 568) 7200319 D21A MBM 8282 Mesiarkinová Kamila 156.00 = 14:36:00

MFP VŠSK MFF UK Praha

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 91) 443068 H45 MFP 6700 Siegl Roman 156.00 = 14:36:00 ( 94) 443075 D45 MFP 7050 Sieglová Dagmar 171.00 = 14:51:00

MLA MLOK Mariánské Lázně

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 647) 7884 D60 MLA 5451 Opavová Stanislava 134.00 = 14:14:00 ( 645) 7880 H55 MLA 5801 Milota Josef 141.00 = 14:21:00 ( 646) 7882 H70 MLA 4401 Fišák Jan 143.00 = 14:23:00 ( 648) 416220 D45 MLA 6552 Miturová Radka 164.00 = 14:44:00

MOV SKOB Ostrava

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 732) 51171 P MOV 6251 Ryšavá Ilona ?? = 0 až 50 ( 437) 2027932 D45C MOV 6952 Vývodová Zuzana 7.00 = 12:07:00 ( 643) 1403416 H45C MOV 7000 Vavřík René 10.00 = 12:10:00 ( 438) 2027243 H45C MOV 6702 Vývoda Zdeněk 12.00 = 12:12:00 ( 641) 1403424 H21C MOV 0004 Vavřík Tomáš 15.00 = 12:15:00 ( 642) 2025346 D35C MOV 7450 Vavříková Iveta 25.00 = 12:25:00 ( 18)389 2027242 D18 MOV 9852 Vývodová Jana 108.00 = 13:48:00 ( 922) 52774 H60 MOV 5201 Juřeník Josef 144.00 = 14:24:00 ( 24) 9101186 H40 MOV 7202 Svěchota Milan 148.00 = 14:28:00 ( 205) 9101183 H45 MOV 6701 Holec Honza 158.00 = 14:38:00

NEJ TJ Jiskra Nejdek

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 3)483 2035737 D16 NEJ 0151 Tokárová Regina 93.00 = 13:33:00 ( 2)331 2067347 H18 NEJ 9800 Zieba Jakub 97.00 = 13:37:00 ( 1) 2067350 H40 NEJ 7300 Mareš Alexander 158.00 = 14:38:00

ODR SKOB Odry

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 720) 49399 P ODR 0000 Matěja Vojtěch ?? = 0 až 50 ( 722) 49479 T ODR 7450 Králová Ivana 8.00 = 12:08:00 ( 721) 49326 T ODR 7300 Král Jiří 20.00 = 12:20:00 ( 719) 52756 H40 ODR 7101 Rigó Marek 172.00 = 14:52:00

OOL SK Haná orienteering

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 176) 1700082 P OOL 8050 Vaculová Jana ?? = 0 až 50 ( 179) 2051491 HDR OOL 0800 Petřivalský Nil ?? = 0 až 50 ( 177) 421859 H14C OOL 0203 Petřivalský Bernat 29.00 = 12:29:00 ( 178) 421860 H10C OOL 0501 Petřivalský Arnau 43.00 = 12:43:00

OOP TJ Opava

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 763) 232523 HDR OOP 1150 Hudečková Stella ?? = 0 až 50 ( 931) 52880 HDR OOP 0751 Salichová Ivana ?? = 0 až 50 ( 929) 232358 DH10N OOP 0500 Salich Jonáš 2.00 = 12:02:00 ( 765) 232338 D21C OOP 8252 Hudečková Petra 14.00 = 12:14:00 ( 780) 323522 H21C OOP 8201 Hudeček Tomáš 17.00 = 12:17:00 ( 930) 341893 D35C OOP 7650 Salichová Gabina 32.00 = 12:32:00 (1008) 232526 H55 OOP 5601 Šrajer Jan 130.00 = 14:10:00 ( 180) 52766 H70 OOP 4401 Nosek Jiří 137.00 = 14:17:00 ( 826) 49416 H60 OOP 5302 Rychlý Miloš 137.00 = 14:17:00 ( 762) 49301 H65 OOP 5001 Ševčík Břetislav 151.00 = 14:31:00 ( 828) 52767 D45 OOP 6750 Kociánová Eva 175.00 = 14:55:00

OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 76)451 416210 D16 OSN 0099 Zrníková Adéla 61.00 = 13:01:00 ( 278)462 7203324 D16 OSN 0050 Nechanická Klára 72.00 = 13:12:00 ( 761)262 981804 D20 OSN 9696 Vališová Martina 72.00 = 13:12:00 ( 193)233 551995 H20 OSN 9549 Kamenický Jeroným 97.00 = 13:37:00 ( 277) 51975 D40 OSN 7557 Nechanická Daniela 191.00 = 15:11:00

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 565) 426381 D12C OTK 0351 Panovcová Anita 8.00 = 12:08:00 ( 830) 433088 D16C OTK 0050 Müllerová Erika 11.00 = 12:11:00 ( 564) 52348 H45C OTK 6201 Panovec Vladan 13.00 = 12:13:00 ( 562) 425524 H35C OTK 7202 Šiška Oto 43.00 = 12:43:00 ( 563) 53323 H35C OTK 7101 Zentrich David 45.00 = 12:45:00 ( 831) 433087 H16C OTK 9901 Müller Tomáš 46.00 = 12:46:00 ( 561)443 331216 H16 OTK 0001 Panovec Kryštof 112.00 = 13:52:00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 786) 52027 H60 PBM 5303 Robotka Libor 142.00 = 14:22:00

PGP SK Praga

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 664) 7202855 H18C PGP 9808 Novák Aleš 5.00 = 12:05:00 ( 784) 2060249 H14C PGP 0200 Janas Petr 32.00 = 12:32:00 ( 785) 443090 H12C PGP 0404 Janas Adam 33.00 = 12:33:00 ( 93) 7201196 H16C PGP 0104 Siegl Matyáš 39.00 = 12:39:00 ( 724)251 7003042 D20 PGP 9650 Kožinová Zuzana 61.00 = 13:01:00 ( 425)108 920677 D21 PGP 8658 Tichovská Martina 69.00 = 13:09:00 ( 145)351 1407423 D18 PGP 9751 Slavíková Silvie 70.00 = 13:10:00 ( 397)304 681882 H18 PGP 9702 Navrátil Šimon 70.00 = 13:10:00 ( 405)110 995832 D21 PGP 8556 Matějů Martina 71.00 = 13:11:00 ( 92)467 7201197 D16 PGP 9954 Sieglová Eliška 77.00 = 13:17:00 ( 26)268 232050 D20 PGP 9654 Hrabánková Klára 78.00 = 13:18:00 ( 814)217 502088 H20 PGP 9601 Landovský Jakub 81.00 = 13:21:00 ( 30)323 2059738 H18 PGP 9809 Bartoš Vojtěch 89.00 = 13:29:00 ( 353)327 9005134 H18 PGP 9706 Ježek Ondřej 93.00 = 13:33:00 ( 95)377 981838 D18 PGP 9850 Janovská Kateřina 96.00 = 13:36:00 ( 121)10 887941 H21 PGP 8610 Flašar Jan 99.00 = 13:39:00 ( 426)333 2080959 H18 PGP 9705 Werner Michal 99.00 = 13:39:00 ( 25)236 7203462 H20 PGP 9503 Veselý Jakub 100.00 = 13:40:00 ( 78)382 7202891 D18 PGP 9756 Veljačiková Hana 101.00 = 13:41:00 ( 82)436 887632 H16 PGP 0101 Janovský Tomáš 105.00 = 13:45:00 ( 221)20 2042543 H21 PGP 8700 Sysel Ctibor 109.00 = 13:49:00 ( 35)28 515110 H21 PGP 8407 Procházka Jan 117.00 = 13:57:00 ( 815) 995812 D35 PGP 7454 Vildmonová Pavla 137.00 = 14:17:00 ( 783) 7201200 H21A PGP 7106 Janas Petr 138.00 = 14:18:00 ( 890) 2075697 D21A PGP 7756 Mullis Kateřina 149.00 = 14:29:00 ( 493) 682623 H35 PGP 7601 Matějů Luboš 158.00 = 14:38:00 ( 749) 7200338 D21A PGP 9350 Kožinová Anna 159.00 = 14:39:00 ( 81) 515464 H21A PGP 6401 Janovský Tomáš 165.00 = 14:45:00 ( 418) 2067946 H21A PGP 6501 Kondrát Martin 167.00 = 14:47:00 ( 723) 502089 D45 PGP 6651 Kožinová Jana 169.00 = 14:49:00 ( 403) 1470169 D40 PGP 7355 Janovská Petra 181.00 = 15:01:00

PHK OK 99 Hradec Králové

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 709) 515420 P PHK 7901 Losman Petr ?? = 0 až 50 ( 714) 2075681 P PHK 0051 Hápová Petra ?? = 0 až 50 ( 715) 553446 T PHK 8802 Panchártek Jan 6.00 = 12:06:00 ( 701) 301640 D21C PHK 9666 Koderičová Tereza 16.00 = 12:16:00 ( 697)104 515494 D21 PHK 8051 Topinková Monika 65.00 = 13:05:00 ( 696)107 887904 D21 PHK 9150 Kosová Denisa 68.00 = 13:08:00 ( 695)260 1398980 D20 PHK 9653 Šádková Martina 70.00 = 13:10:00 ( 693)354 1398990 D18 PHK 9751 Novotná Klára 73.00 = 13:13:00 ( 705)307 224890 H18 PHK 9801 Maňák Michal 73.00 = 13:13:00 ( 690)465 682365 D16 PHK 9951 Chaloupská Barbora 75.00 = 13:15:00 ( 706)309 9980911 H18 PHK 9805 Vandas Daniel 75.00 = 13:15:00 ( 694)267 995893 D20 PHK 9551 Svobodová Lenka 77.00 = 13:17:00 ( 698)117 1700076 D21 PHK 8951 Čepová Daniela 78.00 = 13:18:00 ( 691)471 2075609 D16 PHK 9999 Kubíčková Jana 81.00 = 13:21:00 ( 704)315 681889 H18 PHK 9800 Bendák Jan 81.00 = 13:21:00 ( 915)218 2045215 H20 PHK 9601 Mašata Matěj 82.00 = 13:22:00 ( 703)420 7202866 H16 PHK 9901 Kavalír Jáchym 89.00 = 13:29:00 ( 692)380 207804 D18 PHK 9753 Kavalírová Julie 99.00 = 13:39:00 ( 702)434 2035744 H16 PHK 9908 Chvátil Šimon 103.00 = 13:43:00 ( 708)24 553445 H21 PHK 9104 Kamenický Jakub 113.00 = 13:53:00 ( 710)30 515402 H21 PHK 9200 Petržela Jan 119.00 = 13:59:00 ( 712) 9399 H21A PHK 7605 Kadeřávek Petr 137.00 = 14:17:00 ( 700) 9832 D21A PHK 9353 Kamenická Kateřina 150.00 = 14:30:00 ( 713) 553440 H21A PHK 8903 Müller Martin 160.00 = 14:40:00 ( 707) 553448 H21A PHK 9110 Azeb Karim 162.00 = 14:42:00 ( 699) 981820 D21A PHK 8855 Azebová Nina 169.00 = 14:49:00 ( 711) 9189 H21A PHK 8900 Šabatka Zdeněk 177.00 = 14:57:00

PLU TJ Sokol Plumlov

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 817) 1400409 D12C PLU 0350 Němečková Kateřina 5.00 = 12:05:00 ( 849) 2061817 D12C PLU 0351 Černochová Michaela 20.00 = 12:20:00 ( 848) 2061810 H12C PLU 0500 Černoch Martin 35.00 = 12:35:00 ( 818) 2035158 D35 PLU 7777 Němečková Věra 138.00 = 14:18:00 ( 816) 995892 H21A PLU 7417 Otruba Marek 171.00 = 14:51:00

PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 895) 205614 H70 PUL 4200 Novotný František 140.00 = 14:20:00

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 217) 51900 D55 PZR 5654 Rosecká Alena 139.00 = 14:19:00 ( 640) 51994 H70 PZR 4417 Pospíšil Jaromír 142.00 = 14:22:00 ( 118) 2023807 H65 PZR 4800 Kříž Pavel 158.00 = 14:38:00 ( 119) 2023804 D65 PZR 5051 Křížová Zdenka 160.00 = 14:40:00

RBK SK Radioklub Blansko

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 98) 515193 H21A RBK 8605 Henek Michal 156.00 = 14:36:00 ( 99) 981818 D21A RBK 8151 Kozumplíková Alice 171.00 = 14:51:00 ( 44) 301286 D21A RBK 9252 Pekárková Monika 175.00 = 14:55:00

RIC OB Říčany

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 547) 2019236 T RIC 0151 Vyhnálková Marie 4.00 = 12:04:00 ( 115)384 9101106 D18 RIC 9850 Vyhnálková Barbora 103.00 = 13:43:00 ( 165) 889279 D35 RIC 7552 Vyhnálková Eva 142.00 = 14:22:00

ROU SKOB Roudnice nad Labem

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 819)432 2075666 H16 ROU 0001 Buk Petr 101.00 = 13:41:00

ROV OK Zubří

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 893) ? H45C ROV 67O1 Estaran Jesus Perez 15.00 = 12:15:00 ( 894) 2056277 H45C ROV 5301 Mizera Ladislav 18.00 = 12:18:00 ( 892) ? D21C ROV 8751 Weissová Zuzana 24.00 = 12:24:00

ROZ OK Roztoky

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 388) 438639 D18C ROZ 9752 Voltrová Hana 10.00 = 12:10:00 ( 386) 7941 H10C ROZ 0500 Jíra Filip 31.00 = 12:31:00 ( 387)473 7205027 D16 ROZ 9951 Voltrová Alena 83.00 = 13:23:00 ( 389) 438643 D50 ROZ 6150 Voltrová Svatava 159.00 = 14:39:00

SBR SKOB Bruntál

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 204) ? DH10N SBR 0501 Vlach Timik 1.00 = 12:01:00 ( 203) 410731 D35 SBR 7750 Vlachová Dita 136.00 = 14:16:00 ( 79) 51907 H50 SBR 6201 Zítka Jiří 137.00 = 14:17:00 ( 202) 7200586 H45 SBR 6601 Sklenář Josef 151.00 = 14:31:00

SCP OK Sparta Praha

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 77) 49889 H50 SCP 6200 Veljačik Pavel 148.00 = 14:28:00 ( 96) 1406141 H40 SCP 7507 Šístek Daniel 167.00 = 14:47:00

SHK OK Slavia Hradec Králové

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 771) 405954 H16C SHK 0000 Tichý Radomír 30.00 = 12:30:00 ( 774)308 1396847 H18 SHK 9701 Netuka Vojtěch 74.00 = 13:14:00 ( 773)329 232493 H18 SHK 9802 Hájek Jakub 95.00 = 13:35:00 ( 766)486 2032162 D16 SHK 9952 Malinová Apolena 96.00 = 13:36:00 ( 767)489 9196 D16 SHK 9951 Větříčková Andrea 99.00 = 13:39:00 ( 768)492 2032191 D16 SHK 0051 Thýnová Nikola 102.00 = 13:42:00 ( 769)386 420436 D18 SHK 9755 Červená Adéla 105.00 = 13:45:00 ( 772)343 1400436 H18 SHK 9803 Pek Daniel 109.00 = 13:49:00 ( 776) 301648 H55 SHK 5801 Hausvater Karel 139.00 = 14:19:00 ( 775) 9101117 H35 SHK 7704 Slovák Miroslav 156.00 = 14:36:00 ( 770) 1008174 D21A SHK 9251 Teplá Karolína 162.00 = 14:42:00

SJC TJ Sportcentrum Jičín

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 431)202 9996 H20 SJC 9601 Štál Jan 66.00 = 13:06:00 ( 427)466 2059737 D16 SJC 0153 Kochová Anna 76.00 = 13:16:00 ( 428)129 500266 D21 SJC 8156 Šafka Brožková Dana 90.00 = 13:30:00 ( 433)2 771771 H21 SJC 8102 Mrázek Jan 91.00 = 13:31:00 ( 432)231 2053542 H20 SJC 9603 Zlámal David 95.00 = 13:35:00 ( 430)330 2045221 H18 SJC 9703 Zikmund Zdeněk 96.00 = 13:36:00 ( 435)22 533301 H21 SJC 7702 Dávidík Marian 111.00 = 13:51:00 ( 434) 9005225 H75 SJC 3601 Havlík Jaroslav 151.00 = 14:31:00 ( 429) 211303 D40 SJC 7451 Škorpilová Jana 182.00 = 15:02:00

SJH SJH Jindřichův Hradec

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 166)355 331328 D18 SJH 9852 Hojná Dominika 74.00 = 13:14:00 ( 150)368 331783 D18 SJH 9752 Peňázová Veronika 87.00 = 13:27:00 ( 63)396 7770033 D18 SJH 9751 Parkanová Veronika 115.00 = 13:55:00 ( 168) 331289 H70 SJH 4201 Gřunděl Ivan 141.00 = 14:21:00 ( 155) 336767 H45 SJH 7001 Beneš Jan 159.00 = 14:39:00

SJI OK Jihlava

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 548)318 7200584 H18 SJI 9700 Bořil Jan 84.00 = 13:24:00 ( 549)226 7003044 H20 SJI 9601 Čech Jan 90.00 = 13:30:00 ( 554)230 7200366 H20 SJI 9602 Vacek Vojtěch 94.00 = 13:34:00 ( 550)431 2075680 H16 SJI 0001 Čech Petr 100.00 = 13:40:00 ( 555)383 336765 D18 SJI 9854 Vacková Anna 102.00 = 13:42:00 ( 552)337 7200599 H18 SJI 9702 Frýba Dominik 103.00 = 13:43:00 ( 551)385 2058511 D18 SJI 9852 Čechová Tereza 104.00 = 13:44:00 ( 553) 219243 H45 SJI 6901 Vacek Milan 148.00 = 14:28:00

SKM KOB Směr Kroměříž

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 687) 53811 D10C SKM 0551 Dittrichová Lucie 8.00 = 12:08:00 ( 689) 436930 H14C SKM 0201 Blank Noah 28.00 = 12:28:00 ( 686) 253379 D14C SKM 0251 Dittrichová Michaela 43.00 = 12:43:00 ( 688) 52207 H40 SKM 7501 Dittrich Pavel 145.00 = 14:25:00 ( 439) 7200330 H45 SKM 7000 Vlček Roman 147.00 = 14:27:00

SNA TJ START Náchod

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 355) 9616 HDR SNA 0801 Doucha Tomáš ?? = 0 až 50 ( 354) 9636 H10C SNA 0501 Doucha Martin 42.00 = 12:42:00 ( 80) 9626 H40 SNA 7105 Doucha Jiří 163.00 = 14:43:00 ( 356) 9606 D40 SNA 7155 Douchová Jaroslava 183.00 = 15:03:00

SOP OOB TJ Slezan Opava

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 162) 438642 H35C SOP 7808 Jurčák David 42.00 = 12:42:00 ( 649) 253106 H16C SOP 9901 Procházka Zdeněk 44.00 = 12:44:00 ( 161)452 2061783 D16 SOP 9951 Poláková Tereza 62.00 = 13:02:00 ( 163)256 49302 D20 SOP 9551 Procházková Marie 66.00 = 13:06:00 ( 164)214 8727 H20 SOP 9601 Svoboda František 78.00 = 13:18:00 ( 160)478 425583 D16 SOP 0151 Poláková Lenka 88.00 = 13:28:00 ( 159) 8720 H60 SOP 5101 Jurčák Karel 138.00 = 14:18:00 ( 183) 301232 H55 SOP 5601 Volný Jiří 142.00 = 14:22:00 ( 110) 53462 H55 SOP 5801 Moravec Stanislav 144.00 = 14:24:00 ( 167) 446344 D65 SOP 4851 Suchánková Libuše 163.00 = 14:43:00 ( 656) 433097 D40 SOP 7351 Procházková Martina 187.00 = 15:07:00

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 272) 9814 H18C SRK 9701 Pokorný David 0.00 = 12:00:00 ( 683)484 2073747 D16 SRK 0151 Kosová Tereza 94.00 = 13:34:00 ( 684)495 7203465 D16 SRK 0153 Šklíbová Veronika 105.00 = 13:45:00 ( 675) 681857 H55 SRK 5701 Kulhavý Josef 131.00 = 14:11:00 ( 674) 9484 D55 SRK 5551 Bártová Eva 132.00 = 14:12:00 ( 681) 9503 D35 SRK 7651 Šklíbová Jana 141.00 = 14:21:00 ( 678) 9500 H40 SRK 7101 Filip Libor 143.00 = 14:23:00 ( 682) 920697 H21B SRK 8805 Jirčák Ondřej 147.00 = 14:27:00 ( 676) 9798 H65 SRK 4702 Hrobař Rudolf 155.00 = 14:35:00 ( 680) 7204489 H35 SRK 7501 Šklíba Jan 162.00 = 14:42:00 ( 677) 438611 D45 SRK 6752 Kosová Michaela 181.00 = 15:01:00 ( 679) 9501 D40 SRK 7373 Filipová Ivana 184.00 = 15:04:00

SSU SK Severka Šumperk

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 171) 9005223 H18C SSU 9701 Vosáhlo Jan 1.00 = 12:01:00 ( 280) 420422 H45C SSU 6700 Zatloukal Tomáš 16.00 = 12:16:00 ( 190) 52549 H16C SSU 0000 Kaprál Jan 42.00 = 12:42:00 ( 820)201 433099 H20 SSU 9609 Mikula Jan 65.00 = 13:05:00 ( 36)270 2032188 D20 SSU 9666 Machusová Karolína 80.00 = 13:20:00 ( 281)477 2025342 D16 SSU 9950 Zatloukalová Romana 87.00 = 13:27:00 ( 169)3 1007536 H21 SSU 8802 Poklop Martin 92.00 = 13:32:00 ( 754)13 332966 H21 SSU 8243 Král Václav 102.00 = 13:42:00 ( 402) 1406132 D55 SSU 6091 Králová Zdenka 133.00 = 14:13:00 ( 188) 352304 H70 SSU 4302 Ostřanský Josef 138.00 = 14:18:00 ( 71) 51508 H50 SSU 6301 Valenta Jiří 150.00 = 14:30:00 ( 755) 9480 D21A SSU 8151 Klíchová Jana 155.00 = 14:35:00 ( 216) 52573 H40 SSU 7341 Sita Vratislav 161.00 = 14:41:00 ( 199) 8041 H40 SSU 7400 Cveček Martin 164.00 = 14:44:00 ( 189) 224901 D50 SSU 6591 Ostřanská Iveta 171.00 = 14:51:00 ( 905) 2032169 D45 SSU 6951 Kašparová Ivana 173.00 = 14:53:00

STE SK SKI-OB Šternberk

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 605) 2073431 P STE 6850 Poštulková Milada ?? = 0 až 50 ( 916) 2073421 D10C STE 0551 Pospíšilová Stella 1.00 = 12:01:00 ( 651) 2080967 D10C STE 0650 Zatloukalová Julie 6.00 = 12:06:00 ( 600) 2080962 H45C STE 6600 Poštulka Zdenek 11.00 = 12:11:00 ( 939) 2035719 D10C STE 0550 Neumannová Kristýna 13.00 = 12:13:00 ( 578) 2035723 D12C STE 0450 Lukašáková Sára 18.00 = 12:18:00 ( 198) 7203461 D14C STE 0152 Skoupá Vendula 24.00 = 12:24:00 ( 586) 2032192 H14C STE 0202 Lukašák Šimon 24.00 = 12:24:00 ( 585) 2035728 H12C STE 0404 Janků Martin 25.00 = 12:25:00 ( 582) 52480 D35C STE 7454 Urbanová Edita 26.00 = 12:26:00 ( 587) 2027241 H14C STE 0101 Neumann David 27.00 = 12:27:00 ( 938) 2080968 D14C STE 0254 Vysloužilová Tereza 30.00 = 12:30:00 ( 937) 2027236 H12C STE 0300 Cupal Petr 32.00 = 12:32:00 ( 589) 2027218 H14C STE 0204 Světnický František 37.00 = 12:37:00 ( 917) 442849 D14C STE 0253 Pospíšilová Helena 39.00 = 12:39:00 ( 918) 2073425 H35C STE 7900 Novák Jan 39.00 = 12:39:00 ( 580) 2027230 D14C STE 0250 Smolková Sabina 41.00 = 12:41:00 ( 590) 2032142 H14C STE 0207 Svoboda Radek 42.00 = 12:42:00 ( 588) 2060295 H14C STE 0104 Poštulka Lukáš 44.00 = 12:44:00 ( 579) 2035722 D14C STE 0252 Marková Ema 46.00 = 12:46:00 ( 593)302 2060296 H18 STE 9700 Poštulka Tomáš 68.00 = 13:08:00 ( 591)415 2032171 H16 STE 0007 Bořánek Michal 84.00 = 13:24:00 ( 592)430 7202871 H16 STE 0000 Jirka Mikuláš 99.00 = 13:39:00 ( 603) 1007547 H50 STE 6501 Skyva Petr 131.00 = 14:11:00 ( 601) 2049563 H50 STE 6100 Doseděl Emil 134.00 = 14:14:00 ( 581) 52535 D35 STE 7352 Zbraňková Magda 135.00 = 14:15:00 ( 604) 8276 H55 STE 5902 Neumann Jaroslav 137.00 = 14:17:00 ( 599) 1004660 H45 STE 6907 Petřivalský Marek 139.00 = 14:19:00 ( 596) 2049564 H40 STE 7501 Marek Antonín 142.00 = 14:22:00 ( 602) 52506 H50 STE 6307 Hepnar Luboš 145.00 = 14:25:00 ( 598) 2027234 H40 STE 7100 Smolka Martin 153.00 = 14:33:00 ( 597) 2075602 H40 STE 7200 Silnoušek Jiří 155.00 = 14:35:00 ( 595) 2073657 H40 STE 7102 Janků Marek 162.00 = 14:42:00 ( 594) 7200324 H21A STE 7401 Tomanek Daniel 168.00 = 14:48:00 ( 583) 2080963 D40 STE 7550 Marková Eva 178.00 = 14:58:00 ( 584) 1007548 D45 STE 7054 Skyvová Kristýna 180.00 = 15:00:00 ( 182) 2027239 H21A STE 9411 Skoupý Jan 191.00 = 15:11:00

STH SK Studenec

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 899)463 7201776 D16 STH 9958 Kalenská Dominika 73.00 = 13:13:00

SVS Orientklub Vsetín

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 934) 51518 HDR SVS 0701 Koňařík Vojtéch ?? = 0 až 50 ( 935) 53384 H14C SVS 0200 Koňařík Vít 39.00 = 12:39:00 ( 933) 51517 H12C SVS 0401 Černín Adam 40.00 = 12:40:00 ( 932) 51516 H14C SVS 0201 Černín Lukáš 45.00 = 12:45:00

TAP KOB TRETRA Praha

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 16)352 7202854 D18 TAP 9854 Poláková Kateřina 71.00 = 13:11:00 ( 65)476 361961 D16 TAP 0051 Dědková Teodora 86.00 = 13:26:00 ( 4)373 442851 D18 TAP 9755 Šimůnková Gabriela 92.00 = 13:32:00 ( 13)334 51846 H18 TAP 9702 Vlášek Jakub 100.00 = 13:40:00

TBM KOS TJ Tesla Brno

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 382) 995867 H14C TBM 0106 Gryc Vojtěch 34.00 = 12:34:00 ( 383) 888648 H12C TBM 0406 Gryc Ondřej 34.00 = 12:34:00 ( 87)481 9101109 D16 TBM 0058 Grycová Kateřina 91.00 = 13:31:00 ( 142)440 2059757 H16 TBM 9901 Hlaváč Ondřej 109.00 = 13:49:00 ( 86)393 9988889 D18 TBM 9859 Grycová Veronika 112.00 = 13:52:00 ( 492) 886279 D55 TBM 5662 Janotová Dobra 131.00 = 14:11:00 ( 357) 52361 D60 TBM 5451 Eremiášová Jana 135.00 = 14:15:00 ( 139) 301247 D60 TBM 5351 Procházková Helena 137.00 = 14:17:00 ( 748) 53251 H60 TBM 5103 Uhmann Petr 139.00 = 14:19:00 ( 728) 53296 H50 TBM 6107 Urválek Jiří 142.00 = 14:22:00 ( 222) 53295 H65 TBM 5004 Sponar Jan 145.00 = 14:25:00 ( 140) 320135 H65 TBM 4907 Procházka Jan 147.00 = 14:27:00 ( 381) 230679 D40 TBM 7467 Grycová Petra 180.00 = 15:00:00

TRI TJ TŽ Třinec

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 717) 7200590 H12C TRI 0400 Kovařík Tomáš 30.00 = 12:30:00 ( 716) 7200589 H14C TRI 0101 Kovařík Martin 38.00 = 12:38:00 ( 52)301 1400410 H18 TRI 9801 Cienciala Jan 67.00 = 13:07:00 ( 56)264 2073724 D20 TRI 9656 Sabelová Markéta 74.00 = 13:14:00 ( 53)357 416127 D18 TRI 9761 Kaufmanová Ivana 76.00 = 13:16:00 ( 51)364 53280 D18 TRI 9850 Szarzecová Lucie 83.00 = 13:23:00 ( 54)370 2073746 D18 TRI 9751 Tesařová Jana 89.00 = 13:29:00 ( 49)422 2060277 H16 TRI 0002 Filipek Sebastian 91.00 = 13:31:00 ( 50)487 49315 D16 TRI 0054 Bruková Magda 97.00 = 13:37:00 ( 55)394 2060276 D18 TRI 9750 Argalášová Kateřina 113.00 = 13:53:00 ( 61) 8652 H55 TRI 6001 Prokop Lubomír 145.00 = 14:25:00 ( 225) 49319 H40 TRI 7401 Cienciala Martin 157.00 = 14:37:00 ( 58) 920676 H21A TRI 9103 Kantor Ondřej 159.00 = 14:39:00 ( 59) 8659 D50 TRI 6450 Jastrzembská Jarmila 167.00 = 14:47:00 ( 227) 352350 D45 TRI 6957 Tesařová Bohumila 170.00 = 14:50:00 ( 60) 2073677 D45 TRI 6850 Argalášová Gabriela 174.00 = 14:54:00 ( 57) 887630 H21A TRI 9301 Argaláš Michal 176.00 = 14:56:00 ( 62) 7200587 D45 TRI 6950 Kovaříková Mária 178.00 = 14:58:00

TTR OOB Třebíč

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 192) 52251 H60 TTR 5401 Koudelný Jiří 135.00 = 14:15:00 ( 191) 52252 H60 TTR 5201 Orálek Miroslav 147.00 = 14:27:00

TUR OOB TJ Turnov

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 240) 7201809 T TUR 9904 Thoř Tomáš 0.00 = 12:00:00 ( 244) 1403052 HDR TUR 0906 Vřešťál František ?? = 0 až 50 ( 243) 1403051 H10C TUR 0604 Vřešťál Antonín 40.00 = 12:40:00 ( 273)101 2020750 D21 TUR 9252 Poloprutská Markéta 62.00 = 13:02:00 ( 230)203 9001001 H20 TUR 9502 Horák Patrik 67.00 = 13:07:00 ( 233)356 231920 D18 TUR 9755 Nejezchlebová Barbora 75.00 = 13:15:00 ( 239)475 7202880 D16 TUR 9999 Sokolářová Šárka 85.00 = 13:25:00 ( 248)320 9101181 H18 TUR 9701 Wolf Filip 86.00 = 13:26:00 ( 235)127 515086 D21 TUR 8153 Omová Michaela 88.00 = 13:28:00 ( 231)1 995821 H21 TUR 8801 Hradec Pavel 90.00 = 13:30:00 ( 232)376 1403419 D18 TUR 9751 Linková Alena 95.00 = 13:35:00 ( 241)485 6886 D16 TUR 9952 Thořová Markéta 95.00 = 13:35:00 ( 237)390 1403414 D18 TUR 9753 Roškotová Lucie 109.00 = 13:49:00 ( 234) 2025351 D60 TUR 5150 Omová Jana 133.00 = 14:13:00 ( 242) 303959 D60 TUR 5151 Tvrdková Eva 136.00 = 14:16:00 ( 236) 1511127 H60 TUR 5102 Provazník Jiří 145.00 = 14:25:00 ( 920) 887159 H21A TUR 9001 Hostaš Petr 146.00 = 14:26:00 ( 229) 1550616 H60 TUR 5501 Folprecht Miroslav 150.00 = 14:30:00 ( 249) 886823 H21A TUR 9301 Zakouřil Vít 151.00 = 14:31:00 ( 245) 416120 H40 TUR 7301 Vřešťál Jan 154.00 = 14:34:00 ( 238) 51225 H21A TUR 8900 Schulhof Jan 161.00 = 14:41:00 ( 246) 416139 D40 TUR 7450 Vřešťálová Lucie 176.00 = 14:56:00 ( 247) 515499 H21A TUR 9100 Wolf Daniel 179.00 = 14:59:00

TZL SKOB Zlín

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 413) ? HDR TZL 0800 Pernička Martin ?? = 0 až 50 ( 764) 53838 D55C TZL 5954 Žaludková Miroslava 0.00 = 12:00:00 ( 264) 53853 D10C TZL 0550 Batani Valeria 3.00 = 12:03:00 ( 412) ? DH10N TZL 0602 Pernička Václav 3.00 = 12:03:00 ( 226) 1394310 H65C TZL 4325 Žemlík Jan 5.00 = 12:05:00 ( 265) 53354 D10C TZL 0551 Batani Valentina 5.00 = 12:05:00 ( 266) 53831 D10C TZL 0552 Matochová Adélka 7.00 = 12:07:00 ( 779) 2067352 DH10N TZL 0553 Plšková Barbora 8.00 = 12:08:00 ( 885) 218979 D21C TZL 7652 Nešporová Barbora 13.00 = 12:13:00 ( 263) 8597 D12C TZL 0451 Mrkvičková Ema 16.00 = 12:16:00 ( 271) 9416043 D21C TZL 9252 Krejčíková Marie 18.00 = 12:18:00 ( 253) 218977 H14C TZL 0201 Chovanec Václav 20.00 = 12:20:00 ( 257) 8591 D14C TZL 0255 Kočová Halina 25.00 = 12:25:00 ( 252) 8583 H14C TZL 0103 Janda Přemysl 26.00 = 12:26:00 ( 259) 8594 D14C TZL 0258 Matušová Monika 27.00 = 12:27:00 ( 260) 8595 H12C TZL 0400 Šemnický Jakub 27.00 = 12:27:00 ( 262) 2070833 H12C TZL 0404 Novosad Pavel 29.00 = 12:29:00 ( 254) 8581 H14C TZL 0202 Bartík Filip 30.00 = 12:30:00 ( 746) 426400 D35C TZL 7352 Chovancová Jana 30.00 = 12:30:00 ( 258) 8593 D14C TZL 0257 Šuráňová Pavlína 34.00 = 12:34:00 ( 267) 8601 H10C TZL 0601 Strakoš Ondřej 35.00 = 12:35:00 ( 261) 8596 H12C TZL 0401 Eichler Vít 36.00 = 12:36:00 ( 416) 2070831 H10C TZL 0502 Pekárek Tobias 38.00 = 12:38:00 ( 846) ? H12C TZL 0440 Vodák Tadeáš 38.00 = 12:38:00 ( 255) 8582 D14C TZL 0252 Tichá Julie 40.00 = 12:40:00 ( 256) 8584 D14C TZL 0253 Tichá Marie 45.00 = 12:45:00 ( 778) 2067351 H12C TZL 0303 Plšek Matěj 45.00 = 12:45:00 ( 269)455 8605 D16 TZL 9951 Tichá Veronika 65.00 = 13:05:00 ( 756)407 2059744 H16 TZL 9901 Láznička Václav 76.00 = 13:16:00 ( 69)366 2032161 D18 TZL 9754 Chovancová Zuzana 85.00 = 13:25:00 ( 131)326 889320 H18 TZL 9703 Mikel David 92.00 = 13:32:00 ( 632)378 436954 D18 TZL 9753 Kavánková Iva 97.00 = 13:37:00 ( 782)332 2025335 H18 TZL 9801 Šiška Petr 98.00 = 13:38:00 ( 250)493 7203458 D16 TZL 0058 Kundratová Lucie 103.00 = 13:43:00 ( 133)497 7200901 D16 TZL 0051 Nešporová Alžběta 107.00 = 13:47:00 ( 644)341 7203466 H18 TZL 9701 Podmolík Josef 107.00 = 13:47:00 ( 667)438 7203464 H16 TZL 0001 Podmolík Jonáš 107.00 = 13:47:00 ( 631) 8930 D60 TZL 5254 Horynová Eva 131.00 = 14:11:00 ( 268) 8608 H55 TZL 5702 Štípek Rostislav 133.00 = 14:13:00 ( 417) 8411 H21A TZL 7007 Pekárek Evžen 133.00 = 14:13:00 ( 825) 52223 D35 TZL 7653 Pekárková Eva 134.00 = 14:14:00 ( 745) 515192 H21A TZL 8001 Novotný Jiří 136.00 = 14:16:00 ( 740) 207823 D55 TZL 5757 Jelínková Dagmar 137.00 = 14:17:00 ( 43) 7571221 H55 TZL 5704 Krejčík Zbyněk 138.00 = 14:18:00 ( 847) 886701 H21A TZL 9308 Kašpar Michal 143.00 = 14:23:00 ( 109) 1396260 H65 TZL 4902 Jelínek Petr 146.00 = 14:26:00 ( 132) 416048 H50 TZL 6345 Strakoš Bohumil 146.00 = 14:26:00 ( 289) 219271 H60 TZL 5102 Jelínek Vít 148.00 = 14:28:00 ( 411) 8916 H40 TZL 7336 Pernička Petr 150.00 = 14:30:00 ( 851) 425533 H75 TZL 3613 Láznička Alois 150.00 = 14:30:00 ( 891) 2070844 H60 TZL 5402 Slováček Rudolf 151.00 = 14:31:00 ( 170) 2049597 H65 TZL 4801 Šmakal Pavel 157.00 = 14:37:00 ( 42) 52219 D50 TZL 6262 Krejčíková Monika 161.00 = 14:41:00 ( 410) 416155 D50 TZL 6556 Jelínková Jana 164.00 = 14:44:00 ( 777) 52340 H21A TZL 8601 Polášek Jan 164.00 = 14:44:00 ( 282) 53837 D50 TZL 6351 Koláriková Irena 166.00 = 14:46:00 ( 108) 7170894 D21A TZL 9453 Jeřábková Jitka 174.00 = 14:54:00 ( 787) 995797 H21A TZL 8508 Dlabaja Štěpán 175.00 = 14:55:00 ( 270) 53362 H21A TZL 8603 Přibyl Bronislav 178.00 = 14:58:00 ( 908) 887934 H21A TZL 9101 Nečas Jiří 180.00 = 15:00:00 ( 384) 2084933 H21A TZL 8002 Slováček Tomáš 184.00 = 15:04:00 ( 279) 53317 D40 TZL 7351 Batani Hana 190.00 = 15:10:00 ( 923) 8931 H21A TZL 8301 Krejčík Jiří 194.00 = 15:14:00

UBM MENISKOS Brno

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 736) 515452 P UBM 7654 Rajnohová Pavla ?? = 0 až 50 ( 735) 2049608 H12C UBM 0303 Rajnoha Tomáš 41.00 = 12:41:00 ( 733) 515472 H35C UBM 7104 Rajnoha Miroslav 44.00 = 12:44:00 ( 97)405 2049609 H16 UBM 0003 Rajnoha David 74.00 = 13:14:00

UOL SK UP Olomouc

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 639) 2069080 D12C UOL 0351 Čásková Adéla 0.00 = 12:00:00 ( 88) 352324 D45C UOL 6953 Kotrlová Gita 3.00 = 12:03:00 ( 834) ? H18C UOL 9801 Chaloupka Josef 3.00 = 12:03:00 ( 629) 1398997 D12C UOL 0452 Binarová Adéla 4.00 = 12:04:00 ( 884) 52467 H65C UOL 4201 Šubrt Zdeněk 4.00 = 12:04:00 ( 888) 2020729 D12C UOL 0451 Smékalová Karolína 6.00 = 12:06:00 ( 896) 361946 H45C UOL 6702 Jeřábek Petr 8.00 = 12:08:00 ( 887) 2020728 D12C UOL 0450 Smékalová Viktorie 11.00 = 12:11:00 ( 889) 886282 H21C UOL 7503 Smékal David 18.00 = 12:18:00 ( 89) 515079 H45C UOL 7005 Kotrle Miroslav 19.00 = 12:19:00 ( 669) 2069081 H14C UOL 0201 Dostál František 22.00 = 12:22:00 ( 897) 361903 D21C UOL 9453 Jeřábková Zuzana 22.00 = 12:22:00 ( 886) 2045207 D35C UOL 7850 Smékalová Jana 24.00 = 12:24:00 ( 812) 52729 H14C UOL 0104 Šimek Štěpán 35.00 = 12:35:00 ( 663) 2075671 H35C UOL 7700 Jadviščok Ladislav 37.00 = 12:37:00 ( 914) ? H16C UOL 0000 Prachař Matouš 41.00 = 12:41:00 ( 32)408 682370 H16 UOL 9919 Horčička Vít 77.00 = 13:17:00 ( 152)488 682075 D16 UOL 9950 Janošíkova Tereza 98.00 = 13:38:00 ( 638) 2059758 D55 UOL 5858 Janošíková Jaroslava 135.00 = 14:15:00 ( 662) 52440 H60 UOL 5101 Jadviščok Ladislav 141.00 = 14:21:00 ( 881) 2020740 H65 UOL 4600 Horký Jan 150.00 = 14:30:00 ( 122) 52451 D50 UOL 6451 Poklopová Ivana 168.00 = 14:48:00 ( 880) 2020741 H40 UOL 7100 Horký Jan 168.00 = 14:48:00 ( 628) 681853 H40 UOL 7500 Binar Robert 170.00 = 14:50:00 ( 31) 682350 D40 UOL 7051 Horčičková Eva 177.00 = 14:57:00

UVP Slovan Praha

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 120) 7901 H65 UVP 4600 Matějů Ivan 156.00 = 14:36:00

VAM OOB Vamberk

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 41)119 515442 D21 VAM 9051 Müllerová Věra 80.00 = 13:20:00 ( 868) 9111166 H45 VAM 6601 Vandas Luděk 143.00 = 14:23:00

VBA ŠK VAZKA Bratislava

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 570) 442590 H10C VBA 0701 Daniel Šmelík 30.00 = 12:30:00 ( 569) 338218 D14C VBA 0251 Dorota Šmelíková 33.00 = 12:33:00 ( 571) 307356 D45 VBA 6952 Šmelíková Barbora 161.00 = 14:41:00

VBM VSK Mendelu Brno

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 215) 7201772 H55 VBM 6000 Hirš Libor 140.00 = 14:20:00 ( 214) 553285 H21A VBM 8103 Mazal Zdeněk 141.00 = 14:21:00 ( 419) 2011839 H21A VBM 8002 Henek Vladan 153.00 = 14:33:00 ( 211) 7201756 D45 VBM 7079 Hiršová Marcela 166.00 = 14:46:00 ( 212) 53223 D50 VBM 6555 Jemelíková Lada 170.00 = 14:50:00 ( 213) 866998 H21A VBM 8801 Bravený Adam 174.00 = 14:54:00

VIC OB Vizovice

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 878) 2073711 D16C VIC 9959 Slovenčíková Eliška 21.00 = 12:21:00 ( 876) 9200992 H16C VIC 0005 Malý Vojtěch 32.00 = 12:32:00 ( 877) ? H14C VIC 0204 Volko Michal 36.00 = 12:36:00 ( 882) 7201818 D14C VIC 0162 Golová Tereza 42.00 = 12:42:00 ( 879) 53123 H14C VIC 0102 Smolka Roman 43.00 = 12:43:00 ( 630)360 1006616 D18 VIC 9898 Kůstková Daniela 79.00 = 13:19:00 ( 15) 52349 H21A VIC 8931 Panovec Jan 140.00 = 14:20:00 ( 788) 425423 H50 VIC 6403 Kůstka Marek 141.00 = 14:21:00 ( 668) 2045226 H21B VIC 8308 Měrka Roman 148.00 = 14:28:00

VLI Slavia Liberec orienteering

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 17) 1302773 H60 VLI 5101 Přinda Oldřich 133.00 = 14:13:00 ( 111) 51218 D50 VLI 6251 Petrová Věra 158.00 = 14:38:00

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 794) 2035166 D18C VPM 9751 Hlinovská Johana 4.00 = 12:04:00 ( 793)404 2042514 H16 VPM 0002 Hasman Ondřej 73.00 = 13:13:00 ( 792)426 2060400 H16 VPM 0001 Hašek Jan 95.00 = 13:35:00

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 105)219 2067391 H20 VRB 9606 Matuš Vojtěch 83.00 = 13:23:00

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 124)311 2025354 H18 VRL 9802 Starý Ondra 77.00 = 13:17:00 ( 128)468 425555 D16 VRL 9951 Waňková Martina 78.00 = 13:18:00

VZA Slávia ŽU Žilina

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 860) 416567 D18C VZA 0060 Šelingová Martina 8.00 = 12:08:00 ( 859) 8621 D21C VZA 9361 Poštulková Andrea 19.00 = 12:19:00 ( 856) 416520 H40 VZA 7112 Poštulka Karel 156.00 = 14:36:00 ( 855) 7204980 H40 VZA 7111 Chupek Jozef 171.00 = 14:51:00 ( 858) 8630 D45 VZA 7062 Poštulková Zuzana 177.00 = 14:57:00 ( 857) 7204971 D40 VZA 7261 Chupeková Silvia 189.00 = 15:09:00

ZBM SK Žabovřesky Brno

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 318) 1441628 D18C ZBM 9755 Nedbálková Hana 9.00 = 12:09:00 ( 391) ? D16C ZBM 0060 Auermüllerová Anna 14.00 = 12:14:00 ( 325) 122 D16C ZBM 9952 Malivánková Eva 16.00 = 12:16:00 ( 323) 2054641 H16C ZBM 9904 Král Jan 35.00 = 12:35:00 ( 291) ? H12C ZBM 0409 Štěrbák Josef 44.00 = 12:44:00 ( 314)103 9201068 D21 ZBM 9456 Tesařová Markéta 64.00 = 13:04:00 ( 324)456 897355 D16 ZBM 9951 Firešová Markéta 66.00 = 13:06:00 ( 317)258 7200367 D20 ZBM 9651 Hiršová Gabriela 68.00 = 13:08:00 ( 980)400 2032617 H16 ZBM 9907 Dekrét Jakub 69.00 = 13:09:00 ( 316)261 2075663 D20 ZBM 9550 Galatíková Lucie 71.00 = 13:11:00 ( 322)403 410331 H16 ZBM 9903 Říčný Vojta 72.00 = 13:12:00 ( 311)118 9005227 D21 ZBM 9350 Šimková Johanka 79.00 = 13:19:00 ( 320)314 7200360 H18 ZBM 9801 Hirš Otakar 80.00 = 13:20:00 ( 296)123 1633330 D21 ZBM 8350 Hiklová Natalia 84.00 = 13:24:00 ( 326)474 1400403 D16 ZBM 9956 Odehnalová Klára 84.00 = 13:24:00 ( 313)126 1668661 D21 ZBM 9354 Hrušková Barbora 87.00 = 13:27:00 ( 303)130 7200341 D21 ZBM 8966 Kabáthová Eva 91.00 = 13:31:00 ( 315)228 1591995 H20 ZBM 9515 Hruška Jakub 92.00 = 13:32:00 ( 301)132 1007544 D21 ZBM 8950 Poklopová Lenka 93.00 = 13:33:00 ( 319)374 1007533 D18 ZBM 9757 Odehnalová Tereza 93.00 = 13:33:00 ( 307)134 897391 D21 ZBM 9153 Indráková Adélka 95.00 = 13:35:00 ( 305)12 888891 H21 ZBM 9102 Bravený Vít 101.00 = 13:41:00 ( 321)387 331027 D18 ZBM 9862 Chroustová Šárka 106.00 = 13:46:00 ( 310)25 515462 H21 ZBM 9302 Brlica Pavel 114.00 = 13:54:00 ( 304)27 1003623 H21 ZBM 9005 Nykodým Miloš 116.00 = 13:56:00 ( 300)29 890118 H21 ZBM 8919 Hájek Daniel 118.00 = 13:58:00 ( 309)31 995849 H21 ZBM 9300 Chloupek Adam 120.00 = 14:00:00 ( 292) 232005 D60 ZBM 5582 Kabáthová Jitka 132.00 = 14:12:00 ( 297) 232334 H21B ZBM 8411 Liščinský Tomáš 146.00 = 14:26:00 ( 294) ? H40 ZBM 7529 Štěrbák Eduard 151.00 = 14:31:00 ( 293) 52008 H21A ZBM 6708 Přikryl Petr 152.00 = 14:32:00 ( 312) 7200316 D21A ZBM 9353 Koporová Petra 152.00 = 14:32:00 ( 295) 1976000 H21A ZBM 7609 Pátek Richard 154.00 = 14:34:00 ( 302) 416329 D21A ZBM 8954 Hendrychová Zuzana 163.00 = 14:43:00 ( 298) 1111187 H21A ZBM 8721 Zháňal Jan 170.00 = 14:50:00 ( 299) 52039 D21A ZBM 8772 Adamová Eva 170.00 = 14:50:00 ( 306) 995802 H21A ZBM 9103 Švirák Ondřej 182.00 = 15:02:00 ( 308) 886812 H21A ZBM 9202 Mokrý Stanislav 189.00 = 15:09:00

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 208) 361929 D45C ZLH 7050 Novotná Jitka 9.00 = 12:09:00 ( 209) 331363 D18C ZLH 9851 Novotná Klára 11.00 = 12:11:00 ( 206) 331514 D16C ZLH 0051 Novotná Tereza 19.00 = 12:19:00 ( 223) 352319 D35C ZLH 7451 Siatková Silvie 22.00 = 12:22:00 ( 224) 428256 H16C ZLH 0000 Siatka Václav 31.00 = 12:31:00 ( 207) 2020722 H12C ZLH 0301 Novotný Erik 42.00 = 12:42:00 ( 195) 52762 H65 ZLH 4800 Novotný Stanisl 148.00 = 14:28:00 ( 210) 7001234 H45 ZLH 7001 Novotný Tomáš 152.00 = 14:32:00 ( 194) 52763 D65 ZLH 4850 Novotná Ludmila 158.00 = 14:38:00

ZPV KOB ZPV Prostějov

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 883) 1400440 H60 ZPV 5100 Pilc Oldřich 134.00 = 14:14:00 ( 850) 8851 H40 ZPV 6712 Holinka Martin 146.00 = 14:26:00 ( 251) 52869 H75 ZPV 4012 Kroupa Jaroslav 149.00 = 14:29:00 ( 560) 52428 H60 ZPV 5501 Jirka Jiří 149.00 = 14:29:00

ZVO OB SK Zvole

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 627) 428220 D50 ZVO 6451 Zimmerová Lenka 162.00 = 14:42:00

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 791) 53890 H45 ZVS 6901 Šamánek Petr 160.00 = 14:40:00