Startovky

Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu 2015

sobota 23. 5. 2015

Parametry tratí (sprint 23. 5. 2015)

M ČR sprint 2015

kategorie délka (km) převýšení (m) počet kontrol
D16 1,6 12 14
D18 1,6 16 14
D20 2 16 18
D21 2,3 28 19
H16 1,9 16 18
H18 2 16 18
H20 2,3 16 18
H21 2,4 28 22
D21A 1,9 26 18
H21A 2,3 26 20
H21B 2,1 26 19

Veteraniáda

kategorie délka (km) převýšení (m) počet kontrol
D35 2 20 18
D40 1,7 20 17
D45 1,7 16 16
D50 1,7 14 16
D55 1,7 10 14
D60 1,6 10 13
D65 1,4 8 14
H35 2,4 24 22
H40 2,3 22 21
H45 2,3 22 18
H50 2,1 20 17
H55 1,9 16 17
H60 1,9 14 17
H65 1,8 14 16
H70 1,7 12 15
H75 1,6 12 13

Oblastní žebříček

kategorie délka (km) převýšení (m) počet kontrol
DH10N 0,9 0 7
D10C 0,9 0 6
D12C 1,2 4 11
D14C 1,3 8 10
D16C 1,4 8 13
D18C 1,5 8 14
D21C 1,9 12 16
D35C 1,8 16 16
D45C 1,6 12 13
D55C 1,3 6 14
H10C 0,9 0 7
H12C 1,2 4 12
H14C 1,5 8 11
H16C 1,7 10 13
H18C 1,8 10 16
H21C 1,9 14 18
H35C 2 12 16
H45C 1,8 10 16
H55C 1,8 10 16
H65C 1,7 10 15

Veřejný závod

kategorie délka (km) převýšení (m) počet kontrol
HDR 1,1 0 8
P 1,1 2 9
T 1,8 10 14

Parametry tratí (sprintové štafety 24. 5. 2015)

Kategorie 1. a 3. úsek 2. a 4. úsek Startovní čísla Start 1. úseků
Délka Počet kontrol Délka Počet kontrol
DH14 2,0 15 2,0 15 741-746 10:05
DH18 2,1 16 2,5 17 101-141 10:00
DH21 2,4 15 2,8-3,0* 18 1-35 11:15
DH140 2,3 16 2,6 16 301-309 12:45
DH180 2,0 14 2,1 14 401-414 12:45
DH220 1,9 14 2,1 16 701-707 12:50
DH240 1,7 12 1,9 13 721-727 12:50
MIX 2,2 17 2,5 18 51-66 12:50

* 4. úsek je o 200 metrů delší

Plánek arény

Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu 2015

sobota 23. 5. 2015

Plánek arény - sprint - sobota 23. 5. 2015

Plán příchodu do arény

Plánek příchodu do arény

Seznam startujících závodníků

D21

Reg. číslo Jméno
AOP8152 Košárková Iva
AOP8666 Macinská Jana
ASU8351 Labašová Katarína
BOR9161 Burdová Adéla
CHT8851 Kopáčková Iva
DKP8651 Plochová Dominika
DKP8756 Dlouhá Marie
DKP8850 Svobodná Šárka
LBE9450 Křivancová Zdeňka
LCE9250 Sklenářová Radka
LCE9353 Horčičková Vendula
LPU7667 Fenclová Marta
LPU8654 Šístková Iveta
LPU8752 Hermanová Zuzana
LPU9053 Knapová Jana
LPU9351 Knapová Lenka
LPU9451 Procházková Klára
LPU9457 Horová Pavla
PGP8556 Matějů Martina
PGP8658 Tichovská Martina
PHK8051 Topinková Monika
PHK8951 Čepová Daniela
PHK9150 Kosová Denisa
SJC8156 Šafka Brožková Dana
TUR8153 Omová Michaela
TUR9252 Poloprutská Markéta
VAM9051 Müllerová Věra
ZBM8350 Hiklová Natalia
ZBM8950 Poklopová Lenka
ZBM8966 Kabáthová Eva
ZBM9153 Indráková Adélka
ZBM9350 Šimková Johanka
ZBM9354 Hrušková Barbora
ZBM9456 Tesařová Markéta

H21

Reg. číslo Jméno
AOP9001 Melecký Martin
AOP9301 Hadač Filip
AOP9303 Schuster Marek
ASU9444 Minář Marek
ASU9447 Horvát Petr
CHT8501 Drahokoupil Aleš
DOB9200 Dutkowski Mikolaj
KAM9301 Rusý Tomáš
KAM9401 Semík Ondřej
LCE9301 Hubáček Michal
LCE9302 Vavrys Johan
LPU9005 Nožka Radek
LPU9036 Kamenický Matěj
LPU9113 Procházka David
LPU9307 Kubelka Tomáš
LPU9410 Grundmann Jan
PGP8407 Procházka Jan
PGP8610 Flašar Jan
PGP8700 Sysel Ctibor
PHK9104 Kamenický Jakub
PHK9200 Petržela Jan
SJC7702 Dávidík Marian
SJC8102 Mrázek Jan
SSU8243 Král Václav
SSU8802 Poklop Martin
TUR8801 Hradec Pavel
ZBM8919 Hájek Daniel
ZBM9005 Nykodým Miloš
ZBM9102 Bravený Vít
ZBM9300 Chloupek Adam
ZBM9302 Brlica Pavel

Seznam závodníků bez práva startu

D16   D16C

Reg. číslo Jméno
CHC0051 Chaloupková Kateřina
ZBM0060 Auerműllerová Anna
ZBM9952 Malivánková Eva

D18   D18C

Reg. číslo Jméno
HLV9750 Tomečková Lenka
VPM9751 Hlinovská Johana
ZBM9755 Nedbálková Hana

H16   H16C

Reg. číslo Jméno
LPU0001 Roudný Václav
PGP0104 Siegl Matyáš
UOL0000 Prachař Matouš
ZBM9904 Král Jan

H18   H18C

Reg. číslo Jméno
PGP9808 Novák Aleš